reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

Niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę! Dopóki pęcherzyk nie został uwidoczniony w macicy, to nierozsądnie byłoby brać dupka na własną rękę ze względu na ryzyko ciąży pozamacicznej...
Tak ale z tego co mi wiadomo to przy ciąży pozamacicznej progesteron nie wynosi więcej niż 5-9, ponad to beta słabiej przyrasta. Moja beta kiedy ją mierzyłam wzrastała o 160%. Przechodziłam już przez ciążę pozamaciczna i pamiętam ten ból po stronie w którym była umiejscowiona, tępy, przeszywający, aż mnie zginało w pół, dodatkowo plamiłam. Plus tego że jestem już w osmym tygodniu więc raczej myślę że mało prawdopodobne aby to była pozamaciczna - mam taką ogromną nadzieję.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny miałam rozmowę telefoniczną z ginekologiem, wg niego progesteron mimo, że jest niski to wciąż mieści się w normie, powiedział, żeby cierpliwie czekać do czwartku i nie przejmować się. Uprosilam go o progesteron, przepisał mi jakiś progesteron besins - czy któraś z Was się z takim spotkała?
Bardzo Wam dziękuję za pomoc, tyle odpowiedzi i wsparcie ❤️❤️
 
Dziewczyny miałam rozmowę telefoniczną z ginekologiem, wg niego progesteron mimo, że jest niski to wciąż mieści się w normie, powiedział, żeby cierpliwie czekać do czwartku i nie przejmować się. Uprosilam go o progesteron, przepisał mi jakiś progesteron besins - czy któraś z Was się z takim spotkała?
Bardzo Wam dziękuję za pomoc, tyle odpowiedzi i wsparcie ❤️❤️
Utrogestan jest produkowany przez firmę która nazywa się Besins, więc może to ten? 🙂
 
Normy progesteronu dla pierwszego trymestru zaczynają się od 11 ( chociaż to pewnie też zależy od laboratorium ). A Ty masz powyżej, więc na pewno wszystko będzie dobrze. 🙂
 
reklama
Do góry