reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2024

Niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę! Dopóki pęcherzyk nie został uwidoczniony w macicy, to nierozsądnie byłoby brać dupka na własną rękę ze względu na ryzyko ciąży pozamacicznej...
Tak ale z tego co mi wiadomo to przy ciąży pozamacicznej progesteron nie wynosi więcej niż 5-9, ponad to beta słabiej przyrasta. Moja beta kiedy ją mierzyłam wzrastała o 160%. Przechodziłam już przez ciążę pozamaciczna i pamiętam ten ból po stronie w którym była umiejscowiona, tępy, przeszywający, aż mnie zginało w pół, dodatkowo plamiłam. Plus tego że jestem już w osmym tygodniu więc raczej myślę że mało prawdopodobne aby to była pozamaciczna - mam taką ogromną nadzieję.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny miałam rozmowę telefoniczną z ginekologiem, wg niego progesteron mimo, że jest niski to wciąż mieści się w normie, powiedział, żeby cierpliwie czekać do czwartku i nie przejmować się. Uprosilam go o progesteron, przepisał mi jakiś progesteron besins - czy któraś z Was się z takim spotkała?
Bardzo Wam dziękuję za pomoc, tyle odpowiedzi i wsparcie ❤️❤️
 
Dziewczyny miałam rozmowę telefoniczną z ginekologiem, wg niego progesteron mimo, że jest niski to wciąż mieści się w normie, powiedział, żeby cierpliwie czekać do czwartku i nie przejmować się. Uprosilam go o progesteron, przepisał mi jakiś progesteron besins - czy któraś z Was się z takim spotkała?
Bardzo Wam dziękuję za pomoc, tyle odpowiedzi i wsparcie ❤️❤️
Utrogestan jest produkowany przez firmę która nazywa się Besins, więc może to ten? 🙂
 
Normy progesteronu dla pierwszego trymestru zaczynają się od 11 ( chociaż to pewnie też zależy od laboratorium ). A Ty masz powyżej, więc na pewno wszystko będzie dobrze. 🙂
 
reklama
Do góry