reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

reklama
Brawo do przyzwyczajenia ja teraz 2 ciążę teraz robię zastrzyki od początku 4 tygodnia do końca ciąży. A jakie witaminy bierzecie ja postawiłam na pregne plus dobrze ja przyswajam
Ja tak samo biorę pregne plus, w poprzedniej ciąży też brałam te witaminy, ale podczas karmienia piersią zmieniłam za radą pediatry na omegamed :)
 
Powiedział że pecherzyk odpowiada 4tydz.+2 dnZobacz załącznik 1547960
A zarodek 5+5 i że pecherzyk trochę maly. Serce bije. Mówił że na tym etapie czasem tak jest i wtedy się wyrównuje ale co mam w głowie to moje. I jak sprawdzałam usg z poprzedniej ciazy to mam zapisane na usg GS 7.3mm odpowiada 5tydz. 0dn.
Także beż sensu że 12mm odpowiada 4+2
Tak wygląda moje usg z zeszłego tygodnia.
Powiedział że pecherzyk odpowiada 4tydz.+2 dnZobacz załącznik 1547960
A zarodek 5+5 i że pecherzyk trochę maly. Serce bije. Mówił że na tym etapie czasem tak jest i wtedy się wyrównuje ale co mam w głowie to moje. I jak sprawdzałam usg z poprzedniej ciazy to mam zapisane na usg GS 7.3mm odpowiada 5tydz. 0dn.
Także beż sensu że 12mm odpowiada 4+2
Tak wygląda moje usg z zeszłego tygodnia.
Ja staram się jednak ufać lekarzom, są i konowały ale dalej myśle ze maja większa medyczna wiedzę od nas i jeśli mówi, że czasem tak jest to widocznie tak jest. Głowa do góry Kochana i myśl o tym ze jest echo. :*
 
Hej dziewczyny, u mnie dzisiaj decydująca wizyta. Byłam w sobotę na IP z powodu plamień (żywą krwią)... dobra informacja - jest serce, zła bije 104/min. To się może rozwinąć, albo dobrze albo.... Więc dzisiaj 10:45 wszystko się okaże....
Trzymajcie kciuki!
Trzymam bardzo bardzo mocno kciuki 🥺
 
Hej dziewczyny, u mnie dzisiaj decydująca wizyta. Byłam w sobotę na IP z powodu plamień (żywą krwią)... dobra informacja - jest serce, zła bije 104/min. To się może rozwinąć, albo dobrze albo.... Więc dzisiaj 10:45 wszystko się okaże....
Trzymajcie kciuki!
Ojej! To trzymam mocno kciuki! 🤞🤞🤞
 
reklama
Do góry