reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

reklama
Dziewczyny, a czy dalej czujecie ciągnięcie w podbrzuszu?
Trzymam się tego kurczowo, że skoro czuje to ciągnięcie, to COŚ się tam wciąż dzieje 😳
Ja odczuwam ale mniejsze niż w dniach koło miesiaczki, ogólnie mam tone czarnych myśli, bo czuje się co raz lepiej, jedynie piersi mnie troszkę bolą, niby rano dwa razy mnie zemdliło ale czuje się bardzo dobrze i to mnie martwi🫤😂 Pojutrze wizyta, cieszę się ze umówiłam się jako pierwsza pacjentka na 8:05 wiec Bie będę wyczekiwać az tak jak wstanę 😂
 
Ja odczuwam ale mniejsze niż w dniach koło miesiaczki, ogólnie mam tone czarnych myśli, bo czuje się co raz lepiej, jedynie piersi mnie troszkę bolą, niby rano dwa razy mnie zemdliło ale czuje się bardzo dobrze i to mnie martwi🫤😂 Pojutrze wizyta, cieszę się ze umówiłam się jako pierwsza pacjentka na 8:05 wiec Bie będę wyczekiwać az tak jak wstanę 😂
Ja właśnie mam wrażenie, że nawet piersi mi nagle sflaczały i oczywiście już panikuje. 🤷🏼‍♀️ Ale czuje ciągle to podbrzusze, więc trzymam się tego kurczowo. Następna wizyta w czwartek, ale dopiero wieczorem 😔
Chyba jesteśmy skazane na wieczne zamartwianie 😞
 
Hej dziewczyny. U mnie w ciągu ostatnich dni nadal pojawiało się delikatne brązowe plamienie głównie przy podcieraniu. Wczoraj byliśmy z mężem na kolacji w restauracji, poszłam zrobić siku a tam krew na wkładce i to dosyć sporo :( Od razu czarne myśli, od razu pojechaliśmy do szpitala zrobili mi USG i na szczęście nie poroniłam. Zarodek ma 3.6mm i nawet słyszałam bicie jego serca. Co za ulga... Dostałam globulki prostregonu i zalecenia żeby odpoczywać. Zdecydowałam się też że wykupuję prywatne ubezpieczenie bo mieszkam za granicą i tutaj publiczna opieka jest słaba, w ciągu całej ciąży tylko 3 USG w tym pierwsze dopiero 12 tygodnia. W tym tygodniu będę mieć robione dopiero pierwsze badania krwi/ moczu. Później 17 lipca spotkanie z położną w celu omówienia wyników i dopiero wtedy ona mnie umówi na wizytę z ginekologiem.
czyzby UK? Dobrze ze sprawdzili i wszystko jest wporzadku 🙂
Tak tak dzisiaj dam znać ale to dopiero po 18 😊😍
trzymam kciuki 🙂
Oby się tym razem udało!

Dzięki! Jutro będę się umawiać na wizytę, zrobiłam test w sobotę (27dc), bo dzien wcześniej dźwigało mi się po kiełbasie i pomyślałam oho chyba coś jest na rzeczy :D

Dzieki! Mi tak samo 🫠

Trzymam kciuki żeby się wchłonęła!

Ale piekna beta! Wydaje mi się że przy takiej becie powinno być już serduszko :) Który masz tydzien ??

Ja mam mdłości, ale dalekatne narazie, da się wytrzymać i sikam co chwilę dosłownie:D

U mnie jeszcze nikt nie wie o mojej ciąży. Kupiłam synkowi koszulkę z napisem "awansowałem na starszego brata" zaproszę wszystkich i zobaczymy reakcję :D
u mnie wie tylko moja siostra z jej mezem no i moj maz oczywiscie 🙂 po wizycie, jesli bedzie serduszko to pewnie przekaze informacje dzieciakom, planuje do pudeleczka wlozyc zdjecie usg i malusienkie skarpetki 😀
 
Oby się tym razem udało!

Dzięki! Jutro będę się umawiać na wizytę, zrobiłam test w sobotę (27dc), bo dzien wcześniej dźwigało mi się po kiełbasie i pomyślałam oho chyba coś jest na rzeczy :D

Dzieki! Mi tak samo 🫠

Trzymam kciuki żeby się wchłonęła!

Ale piekna beta! Wydaje mi się że przy takiej becie powinno być już serduszko :) Który masz tydzien ??

Ja mam mdłości, ale dalekatne narazie, da się wytrzymać i sikam co chwilę dosłownie:D

U mnie jeszcze nikt nie wie o mojej ciąży. Kupiłam synkowi koszulkę z napisem "awansowałem na starszego brata" zaproszę wszystkich i zobaczymy reakcję :D
Według aplikacji pokazuje 5+6 dzisiaj więc zobaczymy 😍mam cichutką nadzieję że dzisiaj zobaczę więcej 😊
 
Ja właśnie mam wrażenie, że nawet piersi mi nagle sflaczały i oczywiście już panikuje. 🤷🏼‍♀️ Ale czuje ciągle to podbrzusze, więc trzymam się tego kurczowo. Następna wizyta w czwartek, ale dopiero wieczorem 😔
Chyba jesteśmy skazane na wieczne zamartwianie 😞
No ja właśnie też jakoś zaczęłam się czuć normalnie. Nie chcę mi się tak spać jak wcześniej, nie boli mnie brzuch , w sumie tylko piersi wrażliwe a poza tym nic. Martwi mnie też to że nic nie czuję. Czy to tak ma być czy jak .... porażka. Skisne do środy 😩❤️
 
No ja właśnie też jakoś zaczęłam się czuć normalnie. Nie chcę mi się tak spać jak wcześniej, nie boli mnie brzuch , w sumie tylko piersi wrażliwe a poza tym nic. Martwi mnie też to że nic nie czuję. Czy to tak ma być czy jak .... porażka. Skisne do środy 😩❤️
Ja też mam to samo piersi odpuściły nie bolą mnie już tak, jedynie trochę jak po całym dniu ściągam biustonosz to wtedy tak mega je czuje. Czasem mnie zaboli podbrzusze no i te wzdęcia a tak to nic. Ale tak jak mówicie jesteśmy skazane na zamartwianie się tak już chyba będzie na każdym etapie 🫢
 
reklama
Ja właśnie mam wrażenie, że nawet piersi mi nagle sflaczały i oczywiście już panikuje. 🤷🏼‍♀️ Ale czuje ciągle to podbrzusze, więc trzymam się tego kurczowo. Następna wizyta w czwartek, ale dopiero wieczorem 😔
Chyba jesteśmy skazane na wieczne zamartwianie 😞
Ja też mam takie wrażenie, że mi piersi sflaczały, były przez moment większe a teraz znowu dwa rodzynki. Do tego plamienia + wczorajsze krwawienie i jadąc do szpitala byłam prawie przekonana że to koniec. Na szczęście nie, ale dziś dalsze delikatne plamienie + bóle w podbrzuszu także też się zamartwiam :(

czyzby UK? Dobrze ze sprawdzili i wszystko jest wporzadku 🙂

Nie, mieszkam w Hiszpanii. Też się cieszę, że wszystko ok i oby tak dalej.
dobrze ze wszystko w porządku , słyszałam ze takie krwawienia się zdarzają . Moja szwagierka opowiadała ze w ciąży aż chlustnela krwią a na szczęście wszystko było dobrze :) jak fajnie ze słyszałaś serduszko :))

Pani pielęgniarka gdy czekaliśmy na przyjęcie mówiła, że zdarzały jej się krwawienia w ciąży (tylko przy dziewczynkach, przy chłopcach nie). Nie wiem ile w tym prawdy, ale starała się nas kobiecina rozchmurzyć.
 
Do góry