reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

reklama
U mnie jest jeszcze takie ssanie na głód co chwile ze ciagle coś muszę mieć pod ręka jakiś jogurt czy kefir . Tak miałam w drugiej ciąży ze wymiotowałam tylko żółcią rano ale wieczorem miałam straszne ssanie w brzuchu i jak nie zjadłam to wymioty 😀 za to w pierwszej ciąży leżałam w szpitalu na niepowściągliwe wymioty bo mój żołądek nie przyjmował nawet śliny , miałyście coś takiego ?
 
U mnie jest jeszcze takie ssanie na głód co chwile ze ciagle coś muszę mieć pod ręka jakiś jogurt czy kefir . Tak miałam w drugiej ciąży ze wymiotowałam tylko żółcią rano ale wieczorem miałam straszne ssanie w brzuchu i jak nie zjadłam to wymioty 😀 za to w pierwszej ciąży leżałam w szpitalu na niepowściągliwe wymioty bo mój żołądek nie przyjmował nawet śliny , miałyście coś takiego ?
ja na chwilę obecną mam tylko ssanie na żarełko, nie chce chwalić że wymiotów nie mam bo zapesze. Mdłości mam zazwyczaj rano ale wezmę sobie jakiegoś cukierka zanim wstanę i jest lepiej
 
Cześć dziewczyny, witam sie dziś u mnie 6+2. 3 dni do wizyty 🥰

Cały weekend spędziliśmy u teściów, do tego u synka w żłobku panuje rumień zakaźny wiec będziemy gościć teściową przez kolejny tydzień. Tyle sie naczytałam o tym ze rumień jest bardzo niebezpieczny w 1 trymestrze, ze wolimy dmuchać na zimne 🙂
Byle nie oszaleć z babcią przez ten tydzień 😆

Z objawów, często sikam, zdarzają się bóle podbrzusza 😉 życzę miłej niedzieli 🍀🌸
 
Cześć dziewczyny, witam sie dziś u mnie 6+2. 3 dni do wizyty 🥰

Cały weekend spędziliśmy u teściów, do tego u synka w żłobku panuje rumień zakaźny wiec będziemy gościć teściową przez kolejny tydzień. Tyle sie naczytałam o tym ze rumień jest bardzo niebezpieczny w 1 trymestrze, ze wolimy dmuchać na zimne 🙂
Byle nie oszaleć z babcią przez ten tydzień 😆

Z objawów, często sikam, zdarzają się bóle podbrzusza 😉 życzę miłej niedzieli 🍀🌸
Również miłej niedzieli dla Ciebie ❤️
 
Witam się i ja w niedzielę. Jak się czujecie?

Czy u was też występuje zmienny nastrój? Ja ogólnie czuje się niby ok ale są chwile że przychodzą do mnie czarne myśli i ryczę... No wczoraj. Nie dość że ryczalam na filmie ale był wzruszający to już później mój humor wahał się i głupotki sprawiały że chciało mi się płakać. A jak to u Was wygląda ?
 
reklama
Witam się i ja w niedzielę. Jak się czujecie?

Czy u was też występuje zmienny nastrój? Ja ogólnie czuje się niby ok ale są chwile że przychodzą do mnie czarne myśli i ryczę... No wczoraj. Nie dość że ryczalam na filmie ale był wzruszający to już później mój humor wahał się i głupotki sprawiały że chciało mi się płakać. A jak to u Was wygląda ?
Ja również mam dość zmienny nastrój… wczoraj wieczorem zobaczyłam na papierze dosłownie odrobinkę ciemnej krwi i już machina czarnych myśli poszła w ruch 🙃 dziś mam wrażenie, że nawet piersi mnie już nie bolą nawet 🤷🏼‍♀️
 
Do góry