reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

Z pracy to już dłuższy czas nie jest zadowolony. Ciągle narzeka. Więc ciężko stwierdzić. No nie wiem po wczorajszej rozmowie dziś przyszedł i zapytał czy może mnie przytulić i normalnie dał buzi jak szedł do pracy .... Zobaczymy na jak długo ta wczorajsza rozmowa pomoże... A w ogóle mogę się Wam pochwalić jedną rzeczą. Zobaczcie włosy mojej 2.5 latki 🤭 za chwile będzie miała dłuższe niż ja 🤪
moze po prostu on ma jakies problemy np. w pracy i nie chce Cie nimi obarczać?
 

Załączniki

  • IMG_20230807_104843.jpg
    IMG_20230807_104843.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 87
reklama
Z pracy to już dłuższy czas nie jest zadowolony. Ciągle narzeka. Więc ciężko stwierdzić. No nie wiem po wczorajszej rozmowie dziś przyszedł i zapytał czy może mnie przytulić i normalnie dał buzi jak szedł do pracy .... Zobaczymy na jak długo ta wczorajsza rozmowa pomoże... A w ogóle mogę się Wam pochwalić jedną rzeczą. Zobaczcie włosy mojej 2.5 latki 🤭 za chwile będzie miała dłuższe niż ja 🤪
Śliczne włoski😍 no a mąż zrobił już ten pierwszy krok a to już dużo hehe 😊rozmawiajcie dużo i mów mu o swoich potrzebach i to co cię niepokoi. Milczenie nic nie da a tylko pogorszy stan. Też do niego podejdz po pracy, pocaluj i przytul niech czuje się ważny😁
 
A macie już widoczne brzuszki? Wiem, że całkiem niedawno był poruszany ten temat, ale jestem ciekawa czy coś się od tego czasu zmieniło 😂
Dziś pokazuje mi wdzięczne 10+0, ale jako że na brzuchu mam kilka niechcianych fałdek to nie wiem ile z tego to tłuszcz a ile ciąży. 😂 Chociaż mam wrażenie, że mam bardziej wypchany brzuch, nawet podczas leżenia.
Ja dziś 11+0i już id ok 2 tyg widzę większy brzuch może nie ciazowy tupo ale mam taką fałdkę w okolicy pępka i jest ona 2 razy wieksza do tego wzdęty brzuch ledwo spodnie dopinam 🙈
 
Z pracy to już dłuższy czas nie jest zadowolony. Ciągle narzeka. Więc ciężko stwierdzić. No nie wiem po wczorajszej rozmowie dziś przyszedł i zapytał czy może mnie przytulić i normalnie dał buzi jak szedł do pracy .... Zobaczymy na jak długo ta wczorajsza rozmowa pomoże... A w ogóle mogę się Wam pochwalić jedną rzeczą. Zobaczcie włosy mojej 2.5 latki 🤭 za chwile będzie miała dłuższe niż ja 🤪
Cudo <3
 
A jak to jest z cytologia przy plamieniu? Na kolejnej wizycie mamy robic cytologoe i soe zastanawiam czy.mi jakis zaklamany wynik nie wyjdzie przez to. Ze cos nie tak
 
A jak to jest z cytologia przy plamieniu? Na kolejnej wizycie mamy robic cytologoe i soe zastanawiam czy.mi jakis zaklamany wynik nie wyjdzie przez to. Ze cos nie tak
Dopytaj położnej czy lekarza - w zależności kto będzie pobierał. Jak normalnie miałam cytologie, to zawsze mowili, żeby już nie było plamień okołookresowych. Ale w trakcie ciąży nie masz na to zbytnio wpływu.
 
A jak to jest z cytologia przy plamieniu? Na kolejnej wizycie mamy robic cytologoe i soe zastanawiam czy.mi jakis zaklamany wynik nie wyjdzie przez to. Ze cos nie tak
Ja ostatnio miałam mieć cyto, ale pielęgniara do mnie zadzwoniła, że w czasie plamień nie można (żeby szyjki nie drażnić) i musi upłynąć około miesiąca od ostatniego plamienia.
 
reklama
Ja mam dzisiaj wizytę o 16 :00 8+1 dzisjaj nie mam żadnych plamien w ogóle ich nie miałam. Jak byłam 6+2 lekarka powiedziała ze zaczęło się ruszać serce i na następnej wizycie już będzie wszystki widoczne wiec mam nadzieje ze tak będzie. Niesteyy minęły mi mdłości i dlatego się stresuje ale zobaczymy
 
Do góry