reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

reklama
Zachciało mi się wczoraj krokietów ze szpinakiem i sernika i co? Od rana siedzę w garach, zaraz mnie coś trafi 😂 Jestem wykończona, a tu krokiety trzeba jeszcze zawinąć i opanierować. A pewnie zrobię i stwierdzę, że w sumie to już wcale nie mam ochoty 😂
u mnie dzisiaj nalesniki z nadzieniem od pierogow ruskich :D chodzą za mną od wczoraj, będę stać przy garach 2h ale zrobię :D
 
Ja dalej nie wierzę jaką moc mają te tabletki 😂 Na tabletkach mam mdłości, zdarzają się wymioty ale jest względnie. W tamtym tygodniu tabletki skończyły się, a ja czekałam na receptę przez co w jednym dniu niestety ich nie wzięłam. Aż ciężko policzyć ile razy byłam w toalecie - rano, w pracy, wieczorem, dramat 🤮😂
ja ciagle nie mogę uwierzyć dlaczego w każdej ciąży musi mnie tak męczyć
 
A macie już widoczne brzuszki? Wiem, że całkiem niedawno był poruszany ten temat, ale jestem ciekawa czy coś się od tego czasu zmieniło 😂
Dziś pokazuje mi wdzięczne 10+0, ale jako że na brzuchu mam kilka niechcianych fałdek to nie wiem ile z tego to tłuszcz a ile ciąży. 😂 Chociaż mam wrażenie, że mam bardziej wypchany brzuch, nawet podczas leżenia.
Też mam dziś 10+0 i wydaje mi się lekko zaokrąglony😀
Jestem po ❤️ dzidzia rośnie:) ma już 2.43 cm. Serce bije jak dzwon ❤️
Coraz większe te dzidziusie🥰 super wieści!❤️
 
Zachciało mi się wczoraj krokietów ze szpinakiem i sernika i co? Od rana siedzę w garach, zaraz mnie coś trafi 😂 Jestem wykończona, a tu krokiety trzeba jeszcze zawinąć i opanierować. A pewnie zrobię i stwierdzę, że w sumie to już wcale nie mam ochoty 😂
Zazdroszczę chęci do robienia tego wszystkiego🙈 przecież przy krokietach jest masa roboty😀 ja to jednak leniwa klucha jestem🤣
 
Zachciało mi się wczoraj krokietów ze szpinakiem i sernika i co? Od rana siedzę w garach, zaraz mnie coś trafi 😂 Jestem wykończona, a tu krokiety trzeba jeszcze zawinąć i opanierować. A pewnie zrobię i stwierdzę, że w sumie to już wcale nie mam ochoty 😂
Ja wczoraj prawie zwymiotowałam patrząc jak mąż je na śniadanie parówki cielęce, a dzisiaj.. rzuciłam się na nie
 
Ja wczoraj prawie zwymiotowałam patrząc jak mąż je na śniadanie parówki cielęce, a dzisiaj.. rzuciłam się na nie
Norma z tym rozchwianiem gastronomicznym 🙈
Ja dzisiaj po raz pierwszy odkąd jestem w ciąży, czuje się gorzej niż na kacu. Walczę z 🤢niewiarygodnie. A z uwagi ze jestem w pracy i dziś zapowiada się dłużej niż przepisy pozwalają, to nic nie jem żeby nie dawać pretekstów żołądkowi 🥲
 
reklama
Norma z tym rozchwianiem gastronomicznym 🙈
Ja dzisiaj po raz pierwszy odkąd jestem w ciąży, czuje się gorzej niż na kacu. Walczę z 🤢niewiarygodnie. A z uwagi ze jestem w pracy i dziś zapowiada się dłużej niż przepisy pozwalają, to nic nie jem żeby nie dawać pretekstów żołądkowi 🥲
Mi się poprawia właśnie po zjedzeniu czegoś, jak się przeglodze to najgorsze mdłości
 
Do góry