reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

Cześć! Chętnie się dopisze bo na USG widziałam żywego dzidziusia. Tp 11.03.
Nadal się boję bo to ciąża po poronieniu, na luteinie i zastrzykach przeciwzakrzepowych. Starszaki się cieszą a ja się boję zaufać że znów jestem w ciąży. Jeśli się urodzi to będzie czwarte dziecko po 8 latach przerwy 😱.
Mam wizytę w poradni przyszpitalnej 11.08 i badanie USG 7.09.
Mam nadzieję że dotrwam do tego czasu 😕.
 
reklama
Ja po :) Bejbis starszy niż OM (6+6), z USG 7+1. Niestety torbiel urosła (ok 2cm), Doktor dalej się nią nie przejmuje do momentu wystąpienia bólu lub obrazu skręcania. Bobik ok 1,1 cm i dzielnie pompuje 136/min :)
Ah, i dostałam kontrolnie skiero do Zakaźnika, chociaż mówił, ze awidnosc na medal i chwalił za świetne przygotowanie i ruch- to Wasza zasługa :)
 
Jak Wasze cisnienie? Ja z reguly majac i tak bardzo niskie w ciazy zawsze mam nizsze i strasznie mnie to meczy... teraz mierzylam i 90 na 60. Komus jeszcze zmniejsza sie w ciazy?
 
Jak Wasze cisnienie? Ja z reguly majac i tak bardzo niskie w ciazy zawsze mam nizsze i strasznie mnie to meczy... teraz mierzylam i 90 na 60. Komus jeszcze zmniejsza sie w ciazy?
Ja jestem niskociśnieniowcem, teraz jednak mam trochę podwyższone czasem prawidłowe - mam codziennie mierzyć o różnych porach i zapisywać. Powiedz o tym swojemu lekarzowi prowadzącemu i zapisuj do wizyty każdy pomiar to bardzo ważne żeby lekarz wiedział jak wyglada Twoje ciśnienie.
 
Nie wiem jak Wy ale ja zauważyłam że bardzo szybko się męczę, nigdy tak nie miałam. Posprzątanie domu, plewienie ogrodu, podlewanie kwiatów to teraz jakaś masakra 😢
Nie martw sie, też tak mam. Najchetniej co chwile robiłabym przerwe zeby usiasc sobie i odpoczac ;) pocieszam sie, ze w II trymestrze powinnysmy miec zastrzyk energii :)
 
Uspokojona jestem po wizycie. Serduszko bije nasz kaszojad ma 2.72 cm co przypada na 9.4 obecnie tc 9.1
Rota mu nie zaszkodził. Z moim cukrem na czczo 93 oczywiście wpisała mi cukrzycę ciążowa co osobiście uważam za przesadę. .. o i prawdopodobnie moja torbiel się zmniejszyła :)
 
Uspokojona jestem po wizycie. Serduszko bije nasz kaszojad ma 2.72 cm co przypada na 9.4 obecnie tc 9.1
Rota mu nie zaszkodził. Z moim cukrem na czczo 93 oczywiście wpisała mi cukrzycę ciążowa co osobiście uważam za przesadę. .. o i prawdopodobnie moja torbiel się zmniejszyła :)
Chyba do kaszojada jeszcze kilka miesięcy mu brakuje a nawet i lekko ponad rok 😝
 
reklama
Ja jestem niskociśnieniowcem, teraz jednak mam trochę podwyższone czasem prawidłowe - mam codziennie mierzyć o różnych porach i zapisywać. Powiedz o tym swojemu lekarzowi prowadzącemu i zapisuj do wizyty każdy pomiar to bardzo ważne żeby lekarz wiedział jak wyglada Twoje ciśnienie.
Dobry pomysl. Pozapisuje kolejnw pomiary.
 
Do góry