reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

reklama
Ja po :) Bejbis starszy niż OM (6+6), z USG 7+1. Niestety torbiel urosła (ok 2cm), Doktor dalej się nią nie przejmuje do momentu wystąpienia bólu lub obrazu skręcania. Bobik ok 1,1 cm i dzielnie pompuje 136/min :)
Ah, i dostałam kontrolnie skiero do Zakaźnika, chociaż mówił, ze awidnosc na medal i chwalił za świetne przygotowanie i ruch- to Wasza zasługa :)
Uspokojona jestem po wizycie. Serduszko bije nasz kaszojad ma 2.72 cm co przypada na 9.4 obecnie tc 9.1
Rota mu nie zaszkodził. Z moim cukrem na czczo 93 oczywiście wpisała mi cukrzycę ciążowa co osobiście uważam za przesadę. .. o i prawdopodobnie moja torbiel się zmniejszyła :)
swietne wiaodmosci 🙂
 
Cześć! Chętnie się dopisze bo na USG widziałam żywego dzidziusia. Tp 11.03.
Nadal się boję bo to ciąża po poronieniu, na luteinie i zastrzykach przeciwzakrzepowych. Starszaki się cieszą a ja się boję zaufać że znów jestem w ciąży. Jeśli się urodzi to będzie czwarte dziecko po 8 latach przerwy 😱.
Mam wizytę w poradni przyszpitalnej 11.08 i badanie USG 7.09.
Mam nadzieję że dotrwam do tego czasu 😕.
witam i spokojnej ciazy zycze 🙂
 
Hej hej, nie odzywałam się bo dopadła mnie jakaś depresja ostatnio, czarne myśli to była codzienność, zupełnie zapomniałam ze umówiłam się prywatnie w szpitalu na wizytę do tego doktorka co mnie badał przy wypisie. Właśnie z niej wróciłam. Dzidziuś ma się się dobrze, całe 2,5cm szczęścia z serduszkiem 175/min dziś 9+0💜 Umówiłam się do niego na prenatalne na 1.09 będzie wtedy 13+0, na pappa mam iść tydzień wcześniej także tak to u mnie Wygalda. Ból piersi wrócił, mdłości odeszły na razie, ale do mięsa nie ma nawet opcji ze podejdę tak mi śmierdzi wszystko😂 zero apetytu mam teraz🫣
 
Jak Wasze cisnienie? Ja z reguly majac i tak bardzo niskie w ciazy zawsze mam nizsze i strasznie mnie to meczy... teraz mierzylam i 90 na 60. Komus jeszcze zmniejsza sie w ciazy?
ja tez takie mialam zawsze 90/50 sie zdarzalo odkad biore acard i zastrzyki mam czasem nawet 105/70 🙂 niestety mierze tylko u tesciowej bo w domu nie mam cisnieniomierza 🙂
 
Czy któraś może miała cytologia papa 3a ? Mi właśnie taką wyszla i m brac globulki dopochwowy ci 3 dni pierwszy razvtak mam...
 
Jak Wasze cisnienie? Ja z reguly majac i tak bardzo niskie w ciazy zawsze mam nizsze i strasznie mnie to meczy... teraz mierzylam i 90 na 60. Komus jeszcze zmniejsza sie w ciazy?
Ja też w każdej ciąży miałam niższe, ale ogólnie jestem niskociśnieniowcem. Aktualnie ciśnienie przeważnie ok 100/60. Staram się mierzyć codziennie i zapisywać. U mnie natomiast wyższe jest średnie tętno. Dokładnie od oznaczonej owulacji 26.06 zegarek wyłapał wzrost i sam mnie poinformował, że trendy się u mnie zmieniły 😅 Na razie podobny poziom się cały czas utrzymuje. Dziwne uczucie mieć niższe ciśnienie i wyższe tętno 😅
 

Załączniki

  • IMG_6607.jpeg
    IMG_6607.jpeg
    45,9 KB · Wyświetleń: 27
Ja też w każdej ciąży miałam niższe, ale ogólnie jestem niskociśnieniowcem. Aktualnie ciśnienie przeważnie ok 100/60. Staram się mierzyć codziennie i zapisywać. U mnie natomiast wyższe jest średnie tętno. Dokładnie od oznaczonej owulacji 26.06 zegarek wyłapał wzrost i sam mnie poinformował, że trendy się u mnie zmieniły 😅 Na razie podobny poziom się cały czas utrzymuje. Dziwne uczucie mieć niższe ciśnienie i wyższe tętno 😅
Oj tak mam dokladnie to samo z tetnem.
 
reklama
Do góry