reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2024

reklama
Ja mam na razie wyniki morfo. Póki co wszystko w normach + granicznie. Ale się wściekłam, bo okazało się, ze mimo mojej prośby, Pani w recepcji nie kliknela tej bhcg+prog… teraz zauważyłam 😭 a u mnie jaja z pobieraniem, bo ja nie mam w ogóle żył. Dziś 3 razy pielęgniarka się przekłuwała 🥺No nic. Jutro kolejna impreza z igłami
Współczuje, ja mam tylko jedną rękę zdatną do kłucia a i tak jest często z tego powodu problem, a co dopiero jeśli w ogóle nie widać żył 😐 może spróbuj wypić dużo wody przed pobraniem krwi?
 
Ja mam na razie wyniki morfo. Póki co wszystko w normach + granicznie. Ale się wściekłam, bo okazało się, ze mimo mojej prośby, Pani w recepcji nie kliknela tej bhcg+prog… teraz zauważyłam 😭 a u mnie jaja z pobieraniem, bo ja nie mam w ogóle żył. Dziś 3 razy pielęgniarka się przekłuwała 🥺No nic. Jutro kolejna impreza z igłami
Ja już mam takie bruzdy po tych pobieraniach, że żyły się chowają na widok laboratorium 😅 Dzisiaj od razu dostałam propozycje pobierania motylkiem i chętnie skorzystałam 😅 Ja tez robiłam morfologię i u mnie podwyższone limfocyty.. Może to wskazywać na wirusa, ale te wszystkie przeciwciała chciałam zrobić jak zobaczę serduszko (mam nadzieję dzisiaj). Także ja też, albo jutro sobie poniedziałek znów imprezka z igłami 😵‍💫
 
Czesć. Jestem świeżo po wizycie u ginekologa. Maleństwo 6tyg 1 dzień. Serduszko bije. Dziewczyny a jak u Was z Waszymi sercami? Macie moze arytmie? Ja mialam w zabrzu udany zabieg ablacji, niestety podejrzewam ze przez ciaze od dwoch tyg nawrot czestoskurczu. Wzielam od razu l4 poniewaz w poerwszej ciazy lezalam od 5 miesiaca ze wzgl na obnizona szyjke macicy no i teraz dodatkowo martwia mbie nawroty aryrmi. Wole odpoczywac. Chociaz glupio mi od razu byc na l4. Jak to u Was?
 
A ja mam bardzo liczne pasma śluzu i bakterie w moczu :/ i teraz myślę czy czekać na mojego lekarza do tego 7.08 czy wybrać się wcześniej? To chyba normalne u kobiet ciężarnych?
 
A ja mam bardzo liczne pasma śluzu i bakterie w moczu :/ i teraz myślę czy czekać na mojego lekarza do tego 7.08 czy wybrać się wcześniej? To chyba normalne u kobiet ciężarnych?
Właśnie przyszły mi wyniki moczu. Geberalnie bez tragedii, gdyby nie bakterie: 889,2 gdzie dopuszczalny max to 130 🤦🏻‍♀️
 
reklama
Czesć. Jestem świeżo po wizycie u ginekologa. Maleństwo 6tyg 1 dzień. Serduszko bije. Dziewczyny a jak u Was z Waszymi sercami? Macie moze arytmie? Ja mialam w zabrzu udany zabieg ablacji, niestety podejrzewam ze przez ciaze od dwoch tyg nawrot czestoskurczu. Wzielam od razu l4 poniewaz w poerwszej ciazy lezalam od 5 miesiaca ze wzgl na obnizona szyjke macicy no i teraz dodatkowo martwia mbie nawroty aryrmi. Wole odpoczywac. Chociaz glupio mi od razu byc na l4. Jak to u Was?
Ja mam arytmię i niedomykalność lewej zastawki mitralnej ale jak ba razie nie planuje iść na l4
 
Do góry