reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

No to prawda, ja się tez muszę nad tym wszytskim zastanowić.
A co ciekawe jak powiedziałam tamtej,że jednak nie przyjdę do niej na wizytę ... To powiedziała,że ostatecznie może wypisać mi clexan z literka R 🤪😅


A zmieniając temat. 3 sierpnia mam wizytę na NFZ... Myślicie,że zrobi mi USG czy tylko już będzie analiza badań krwi? Miałam już dwa USG u niej i nie wiem na co się przygotować... Nie ukrywam,że chciałabym podejrzeć czy wszystko ok
 
reklama
A co ciekawe jak powiedziałam tamtej,że jednak nie przyjdę do niej na wizytę ... To powiedziała,że ostatecznie może wypisać mi clexan z literka R 🤪😅


A zmieniając temat. 3 sierpnia mam wizytę na NFZ... Myślicie,że zrobi mi USG czy tylko już będzie analiza badań krwi? Miałam już dwa USG u niej i nie wiem na co się przygotować... Nie ukrywam,że chciałabym podejrzeć czy wszystko ok
A kiedy ostatnim razem miałaś u niej usg?
 
I bardzo dobrze, 600 zł można przynajmniej przeznaczyć na wyprawkę 😄

To może zrobi, skoro minęły 2 tygodnie od ostatniego ☺️ Chociaż szczerze mówiąc na nfz to jest ruletka 😅
Wiem,że jak chodziłam na fundusz do innego, to powiedział,że tylko 4 USG na ciążę się należą 🥴 więc nie wiem czy mnie zbada czy tylko wyniki wpisze...
 
A zmieniając temat. 3 sierpnia mam wizytę na NFZ... Myślicie,że zrobi mi USG czy tylko już będzie analiza badań krwi? Miałam już dwa USG u niej i nie wiem na co się przygotować... Nie ukrywam,że chciałabym podejrzeć czy wszystko ok
To chyba zależy od lekarza. Mój ginekolog na nfz na każdej wizycie robił USG, ale ja do niego chodziłam tylko przez jakiś czas w pierwszej ciąży. Potem już prywatnie.
 
reklama
Do góry