reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

reklama
Cześć dziewczyny🥰 jak dzisiaj samopoczucie ?☺️ U mnie raz lepiej raz gorzej. Niby objawy zanikły mi jak rozpoczął się 7 tydzień ale momentami mam wrażenie ze wracają x2😂obecnie czuje się jak przejechana przez walec😳
 
Cześć dziewczyny🥰 jak dzisiaj samopoczucie ?☺️ U mnie raz lepiej raz gorzej. Niby objawy zanikły mi jak rozpoczął się 7 tydzień ale momentami mam wrażenie ze wracają x2😂obecnie czuje się jak przejechana przez walec😳
U mnie gdyby nie chwilowe bóle podbrzusza, wrażliwe piersi delikatne mdłości i senność nie do ogarnięcia było by super ❤ ale dla maluszka zniosę wszystko byle było wszystko dobrze.
Świetnie powiedziane też właśnie tak się czuję 🤣😁
 
Cześć dziewczyny🥰 jak dzisiaj samopoczucie ?☺️ U mnie raz lepiej raz gorzej. Niby objawy zanikły mi jak rozpoczął się 7 tydzień ale momentami mam wrażenie ze wracają x2😂obecnie czuje się jak przejechana przez walec😳
Ja każdego dnia rano mam ndzieje że będzie lepiej..🤣 dziś zaczęło się już od śniadania więc dzien zapowiada Się ciekawie tu trzeb pracować i nie Pokazać po sobie tych dolegliwości dżizess jeszcze dziś mam cały dzień spotkań. Mówisz że koło 7tyg jest lepiej? Oby...
 
Ja dostałam zastrzyki (Clexane) na ryczałt R. Resztę leków: progesteron i steryd mam na 100%. Nie pamiętam już ile finalnie płaciłam za sam Clexane.
Ooo ryczały to tez ciekaw. Dopytywalas dlaczego tak?
A masz stwierdzona trombofilie albo zespół antyfosfolipidowy? Jaki lekarz Ci wypisuje? Dopytuje bo ja płace 100% bo lekarz pomimo ze widzi podstawę do brania to uważa ze refundacja mi nie przysługuje.
 
reklama
Do góry