reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

reklama
A ile z was już teraz wie, że będzie miało CC? Dajcie 💗
U mnie poród skończył się nagłym cesarskim cięciem ratującym życie. Nie mam zamiaru próbować drugi raz 😬
Z tego co kiedyś czytałam to przez leczenie zrostów wewnatrzmacicznych z automatu jestem kwalifikowana do cc. Ale jeszcze dla mnie za wcześnie na takie rozmowy z lekarzem :)
 
Zapomniałam dzisiaj rano wziąć progesteronu 😱 to chyba nie jest duży problem jak wezmę 3 h później niż zazwyczaj?
 
I to jest świetne na tym forum.
Są tu osoby świeżo po 20stce, są osoby przed 40stką , wykształcone, mniej wykształcone, z miasta, ze wsi. Niektóre są po przejściach, inne nie. Dla jednych jest to któraś z kolei ciąża , dla innych pierwsza .
A wszystkie traktujemy siebie równo, bez wyjątków. Każda każdą wspiera, nie ocenia.
Można liczyć na Wasze wsparcie bez względu na wszystko. To jest najlepsze 😍
Zgłaszam, że ja od czerwca z 4 na przodzie✋🤣
 
Zapomniałam dzisiaj rano wziąć progesteronu 😱 to chyba nie jest duży problem jak wezmę 3 h później niż zazwyczaj?
jestem po dwóch cc , jedno w znieczuleniu ogólnym
Z tego co kiedyś czytałam to przez leczenie zrostów wewnatrzmacicznych z automatu jestem kwalifikowana do cc. Ale jeszcze dla mnie za wcześnie na takie rozmowy z lekarzem :)
Ja też dwa cc za sobą jedno narkoza a drugie znieczulenie ogólne trzecia przede mną 😩
 
Kochane! 😍Witam się z Wami a zarazem tak bardzo się cieszę od wczoraj testy mam pozytywne (om 22.06) termin z aplikacji mam na 28 marca. Do tematu podchodzę bardzo ale to bardzo ostrożnie ponieważ miałam być grudniową mamą 2023 ale w maju w 9tc poroniłam naszego aniołka. Przeszłam przez to okropnie ale z każdym dniem uświadamiam sobie że życie niestety biegnie dalej. Nie myślałam że tak szybko znów będzie mi dane być tutaj z Wami, a co najważniejsze mam Ogromną nadzieję że przetrwam tym razem z Wami do końca te cudowne i nudne 9 miesięcy 🥰😍 wizytuje dopiero 3 sierpnia więc myślę że to będzie idealny czas na potwierdzenie ciąży może tym razem oszczędzę sobie stresu.
 

Załączniki

  • 16896788897926046444403065964870.jpg
    16896788897926046444403065964870.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 55
Kochane! 😍Witam się z Wami a zarazem tak bardzo się cieszę od wczoraj testy mam pozytywne (om 22.06) termin z aplikacji mam na 28 marca. Do tematu podchodzę bardzo ale to bardzo ostrożnie ponieważ miałam być grudniową mamą 2023 ale w maju w 9tc poroniłam naszego aniołka. Przeszłam przez to okropnie ale z każdym dniem uświadamiam sobie że życie niestety biegnie dalej. Nie myślałam że tak szybko znów będzie mi dane być tutaj z Wami, a co najważniejsze mam Ogromną nadzieję że przetrwam tym razem z Wami do końca te cudowne i nudne 9 miesięcy 🥰😍 wizytuje dopiero 3 sierpnia więc myślę że to będzie idealny czas na potwierdzenie ciąży może tym razem oszczędzę sobie stresu.
Gratulacje😊 Też mam wizytę 3.08 chociaż termin tydzień wcześniej, chyba przesadziłam umawiając tak późno. Chciałam oszczędzić sobie stresu, myśleć chłodno, a stresuję się chyba bardziej 😆
 
reklama
Do góry