reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

reklama
Hej dziewczyny 😘podpowiedzcie mi proszę czy jest jeszcze szansa na ciąże w tym cyklu 🙏dołączam dzisiejsze wyniki i wykres
 
😅daje osobno bo mi nie dodało 😉
 

Załączniki

  • C6611AC8-B6F0-474E-80A9-CFA6F8E75496.png
    C6611AC8-B6F0-474E-80A9-CFA6F8E75496.png
    113,3 KB · Wyświetleń: 69
  • 9935C309-CC41-4712-AF85-203CC90FEEB5.jpeg
    9935C309-CC41-4712-AF85-203CC90FEEB5.jpeg
    102,2 KB · Wyświetleń: 64
Kochane! 😍Witam się z Wami a zarazem tak bardzo się cieszę od wczoraj testy mam pozytywne (om 22.06) termin z aplikacji mam na 28 marca. Do tematu podchodzę bardzo ale to bardzo ostrożnie ponieważ miałam być grudniową mamą 2023 ale w maju w 9tc poroniłam naszego aniołka. Przeszłam przez to okropnie ale z każdym dniem uświadamiam sobie że życie niestety biegnie dalej. Nie myślałam że tak szybko znów będzie mi dane być tutaj z Wami, a co najważniejsze mam Ogromną nadzieję że przetrwam tym razem z Wami do końca te cudowne i nudne 9 miesięcy 🥰😍 wizytuje dopiero 3 sierpnia więc myślę że to będzie idealny czas na potwierdzenie ciąży może tym razem oszczędzę sobie stresu.
Witaj ❤️ rośnij zdrowo 🥰
Mam wyniki bety i proga
13.07 bhcg: 155/ prog: 34,9
18.07 bhcg:1512 ❤️/prog: 27,9 🙄

Przejmować się progiem? I wtedy i dziś badanie o 7.00
I myślicie, ze przy tej becie jest szansa coś zobaczyć? :)
Chciałabym mieć taki prog🙈❤️❤️
Wyniki bardzo dobre, powtorz sobie przy okazji 🙂
 
😅daje osobno bo mi nie dodało 😉
Zawsze warto mieć nadzieję do końca ✊🏻
Jeśli jednak nie udałoby się w tym cyklu, to mogę poradzić w kolejnym mniej serduszek 🙃 W klinice leczenia niepłodności wyjaśniono nam, że męskie nasienie potrzebuje kilku dni (ok 2-3 dni) na odnowienie. Tzn najsilniejszy materiał genetyczny jest właśnie po krótkiej przerwie 🙂 Jak się za często serduszkuje to jakość materiału jest zwyczajnie niższa (jak zbyt rzadko to też się obniża). My z mężem przy każdej z 4 ciąż celowaliśmy tylko raz - próba generalna ok. 5 dni przed owulacją i dokładnie dzień przed owulacją (lub dokładnie wtedy kiedy wychodził pozytywny test LH z moczu) i za każdym razem się udawało 😅 Trzymam kciuki za Ciebie i Twoje starania ✊🏻
 
reklama
Zawsze warto mieć nadzieję do końca ✊🏻
Jeśli jednak nie udałoby się w tym cyklu, to mogę poradzić w kolejnym mniej serduszek 🙃 W klinice leczenia niepłodności wyjaśniono nam, że męskie nasienie potrzebuje kilku dni (ok 2-3 dni) na odnowienie. Tzn najsilniejszy materiał genetyczny jest właśnie po krótkiej przerwie 🙂 Jak się za często serduszkuje to jakość materiału jest zwyczajnie niższa (jak zbyt rzadko to też się obniża). My z mężem przy każdej z 4 ciąż celowaliśmy tylko raz - próba generalna ok. 5 dni przed owulacją i dokładnie dzień przed owulacją (lub dokładnie wtedy kiedy wychodził pozytywny test LH z moczu) i za każdym razem się udawało 😅 Trzymam kciuki za Ciebie i Twoje starania ✊🏻
Dziękuje ❤️
 
Do góry