reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

Nie mogę sobie przypomnieć czy ja stosowałam wcześniej płyn zmiękczający..ale bynajmniej teraz jakoś bez tego płynu do je nie wyobrażam.
 
reklama
Powiem tak przewertowałam neta i jednak odradzają stosowanie płynu do płukania...gdyz może się dobrze nie wypłukiwać z ubranek..także zostaje przy samym proszku lub płynie do prania.
Tak coś sądziłam że wcześniej płynu do płukania nie używałam 😊
Nie wiem czy już Was pytałam czy nie ale na jaki rozmiar kupujecie też zewnętrzne kombinezony na wyjście ze szpitala no i pewnie jeszcze w kwietniu maluszki w nich pochodzą ..ja kupiłam na 62...ale sama nie wiem czy nie lepiej było wziąsc większy a Wy jak uważacie ??
 
Hej Mamusie ! Czy pierzecie ubranka dla dzieci tylko w proszku czy jeszcze używacie jakiegoś płynu do płukania?
U nas będą prane tylko w płynie do prania, bez płynu do płukania. Po przebojach z alergią na każdy dzieciowy proszek u pierwszej córki tym razem jestem ostrożna i na pierwszy miesiac-dwa kupiłam płyn do prania eko Anthyllis baby. Później spróbuję z jakimś zwykłym proszkiem bobini.

Ja nie planuję raczej kombinezonu na wyjście ze szpitala, bo dziecko będzie w śpiworku do fotelika. Na spacery później mam zimowy po pierwszej córce rozmiar 56 i mam misia 62. Zobaczymy jak będzie :) w razie czego można szybko dokupić :)
 
U nas będą prane tylko w płynie do prania, bez płynu do płukania. Po przebojach z alergią na każdy dzieciowy proszek u pierwszej córki tym razem jestem ostrożna i na pierwszy miesiac-dwa kupiłam płyn do prania eko Anthyllis baby. Później spróbuję z jakimś zwykłym proszkiem bobini.

Ja nie planuję raczej kombinezonu na wyjście ze szpitala, bo dziecko będzie w śpiworku do fotelika. Na spacery później mam zimowy po pierwszej córce rozmiar 56 i mam misia 62. Zobaczymy jak będzie :) w razie czego można szybko dokupić :)
Ja też mam już takiego misia-kombinezon. Nie kupowałam takiego typowego zimowego bo mam nadzieję że kwiecień już będzie wiosenny.
A jaki masz śpiworek do fotelika samochodowego ??
 
Ja też mam już takiego misia-kombinezon. Nie kupowałam takiego typowego zimowego bo mam nadzieję że kwiecień już będzie wiosenny.
A jaki masz śpiworek do fotelika samochodowego ??
Śpiworek mam szyty ręcznie. Minky. Kupiony używany w 2018r. Niestety konkretnej marki ani osoby, która szyje nie umiem polecić.
 
Ja kupiłam otulacz do fotelika w Pepco i jak za taką cenę wydaje się fajny :)
Z kombinezonów to mamy tylko polarowy na 62

CB6BB86D-2306-436A-9FE6-DBD2B495C98A.jpeg
 
Dziewczyny a jak wyprawka Wasza do szpitala ? Macie już wszystko ?
Ja mam tylko podkłady poporodowe, kapcie i koszule.
Narazie kompletuje dla małej..ale też idzie mi to średnio..
Nie mogę się zdecydować na ten Chicco baby bo troszkę to kosztuje...a do sypialni na górę i tak muszę kupić łóżeczko więc trochę wydatków wyjdzie..
Tylko problem w tym że mała nie będzie miała gdzie spać jak będę gotowała na dole...
Dlatego ciągle zastanawiam się nad tym krzaczkiem lub kołyska ewen.w grę chodzi wózek...
 
reklama
Dziewczyny a jak wyprawka Wasza do szpitala ? Macie już wszystko ?
Ja mam wszystko...walizka spakowana...dojdą tylko rzeczy które jeszcze używam.. klapki kosmetyki ładowarka...a jaką walizkę szykujecie?ja się wcisnęłam w podręczna taką samolotową ale pęka w szwach.. .nie wiem czy nie przepakować się do większej...większe mam za to bardzo duże a dwie małe tez nie bardzo widzę...może mala walizka i torba na ramię...?
 
Do góry