reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

reklama
czy, któraś z Was miala kleszcza w ciąży?
Właśnie wróciłam z przychodni bo chyba w drodze do pracy gdzieś zleciał na mnie i zdążył się lekko wbić ale i tak jakoś się obawiam.. w przychodni kazali poczekać z 5 dni i jak coś się będzie działo to do ginekologa po antybiotyk
Ja też miałam ostatnio i to w dodatku dwa minął już tydzień nic się nie dzieje ale zastanawiam się czy lekarz nie powinien zalecić mi jakiś badań.
 
Ja też miałam ostatnio i to w dodatku dwa minął już tydzień nic się nie dzieje ale zastanawiam się czy lekarz nie powinien zalecić mi jakiś badań.
Spotkałam się z przypadkiem że bolerioza się pojawiła pomimo że rumień nie wystąpił. Podobno po ok miesiącu można zrobić sobie badanie krwii dla pewności.
 
Tak na prawdę jeszcze siw niekonsultowalam z lekarzem, zawsze miałam niskie cisnienie, ale od kilku dni towarzyszy mi przy nim ogromny bol głowy
Nie wiem na ile to prawda, ale mi położna powiedziała że jak spada mi ciśnienie i mam ból głowy to należy pić dużo więcej płynów.
Ja zawsze miałam niskie ciśnienie ale ciąża mi je wyrównała do standardów :D
 
Dziewczyny jak pewnie wiecie powstał wątek prywatny. Jeżeli z jakiegoś powodu ktoś został pominięty dajcie proszę znać :)
Zależy mi na przejrzystej i fajnej atmosferze dlatego walcie do mnie śmiało 😄

Jeszcze nie wiem do końca jak działa forum od strony technicznej ale czekam na odpowiedź ze strony admina BB i zaginione duszyczki będą dodawane.
Moge prosić o dodanie?:)
 
reklama
Do góry