reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2023

Dziewczyny jak pewnie wiecie powstał wątek prywatny. Jeżeli z jakiegoś powodu ktoś został pominięty dajcie proszę znać :)
Zależy mi na przejrzystej i fajnej atmosferze dlatego walcie do mnie śmiało 😄

Jeszcze nie wiem do końca jak działa forum od strony technicznej ale czekam na odpowiedź ze strony admina BB i zaginione duszyczki będą dodawane.
w takim razie ja też poprosiłabym o dodanie 😉
 
reklama
czy, któraś z Was miala kleszcza w ciąży?
Właśnie wróciłam z przychodni bo chyba w drodze do pracy gdzieś zleciał na mnie i zdążył się lekko wbić ale i tak jakoś się obawiam.. w przychodni kazali poczekać z 5 dni i jak coś się będzie działo to do ginekologa po antybiotyk
 
dziewczyny jak sobie radzicie z niskim ciśnieniem?
Ja ogólnie mam niskie, dzisiaj też 90/60, jestem ledwo przytomna, piłam kawę ale wogole to na mnie nie działa, jakieś inne sposoby?
Ja też mam obniżone ciśnienie, zazwyczaj ok. 95/60-65 i do tego tętno powyżej 90, natomiast muszę powiedzieć, że nie odczuwam negatywnych skutków niskiego ciśnienia. Nie jestem ospała, nie boli mnie głowa. Dlatego nie podpowiem jak miałbyś sobie pomóc nie pijąc kawy. Mi za to dość mocno przeszkadza ten wysoki puls przy jakiejkolwiek wzmożonej aktywności nawet takiej jak wejście na 1 piętro. Serce łomocze jakby miało wyskoczyć 😑
 
czy, któraś z Was miala kleszcza w ciąży?
Właśnie wróciłam z przychodni bo chyba w drodze do pracy gdzieś zleciał na mnie i zdążył się lekko wbić ale i tak jakoś się obawiam.. w przychodni kazali poczekać z 5 dni i jak coś się będzie działo to do ginekologa po antybiotyk
Dobrze, że od razu poszłaś do lekarza. Jeśli będzie potrzeba brania antybiotyków, nie powinno to wpłynąć w żaden sposób na ciążę. Najważniejsze, że bardzo wcześnie się zorientowałaś i zareagowałaś, bo bardzo dużo osób nie zdaje sobie sprawy, że może mieć bolerioze. Gdzie znalazłaś kleszcza? Czy od razu poczułaś? Trzymam kciuki xxx
 
reklama
Dobrze, że od razu poszłaś do lekarza. Jeśli będzie potrzeba brania antybiotyków, nie powinno to wpłynąć w żaden sposób na ciążę. Najważniejsze, że bardzo wcześnie się zorientowałaś i zareagowałaś, bo bardzo dużo osób nie zdaje sobie sprawy, że może mieć bolerioze. Gdzie znalazłaś kleszcza? Czy od razu poczułaś? Trzymam kciuki xxx
zaswedziala mnie ręką w pracy, na szczęście w widocznym miejscu, koło łokcia i zobaczyłam że coś czarnego siedzi mam nadzieje, ze nic z tego nie wyjdzie ✊
 
Do góry