reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

reklama
A to ja chodzę do mężczyzny, fakt. A co do szpitali, to mój lekarz pracuje w jednym z takich, które mają świetne opinie na temat porodów tam i nawet nie brałam pod uwagę innego szpitala. Też nie bardzo mam wybór, bo w mojej mieścinie nie ma nic, a ten który wybrałam, jest najbliżej. Inny, w podobnej odległości, to obraz nędzy i rozpaczy. A jechać 40 km jak zacznie się akcja, to raczej wątpliwa przyjemność.
Zazdroszczę bo ja się właśnie waham…sama nie wiem co robić. Moja lekarka pracuje w szpitalu którego nie znam, a na internecie ma on średnie oceny …zreszta chyba małe szanse są żeby trafić na dyżur swojego lekarza ..? Poza tym lekarze chyba nie odbierają porodów tylko położne?
 
Dziewczyny jak pewnie wiecie powstał wątek prywatny. Jeżeli z jakiegoś powodu ktoś został pominięty dajcie proszę znać :)
Zależy mi na przejrzystej i fajnej atmosferze dlatego walcie do mnie śmiało 😄

Jeszcze nie wiem do końca jak działa forum od strony technicznej ale czekam na odpowiedź ze strony admina BB i zaginione duszyczki będą dodawane.
ja prosiłabym o dodanie :)

Dzisiaj miałam wizytę i mamy chłopaka! Piękny siusiak pokazał się, obok pępowina, więc nie da się pomylić. Jestem szczęśliwa, bo w domu dwie Dziewczyny;)
 
Cześć dziewczyny, początkowo miałam być 31 marzec, później 3 kwietnia ale jednak znowu 21 marzec 😂 czy mogę jeszcze tu wrócić? Widzę, że zakładacie wątek prywatny, więc może jest już za późno?
Pozdrawiam 😉
 
Dziewczyny jak pewnie wiecie powstał wątek prywatny. Jeżeli z jakiegoś powodu ktoś został pominięty dajcie proszę znać :)
Zależy mi na przejrzystej i fajnej atmosferze dlatego walcie do mnie śmiało 😄

Jeszcze nie wiem do końca jak działa forum od strony technicznej ale czekam na odpowiedź ze strony admina BB i zaginione duszyczki będą dodawane.
proszę o dodanie mnie
 
reklama
dziewczyny jak sobie radzicie z niskim ciśnieniem?
Ja ogólnie mam niskie, dzisiaj też 90/60, jestem ledwo przytomna, piłam kawę ale wogole to na mnie nie działa, jakieś inne sposoby?
 
Do góry