reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

reklama
Czy ktoś się orientuje, czy w tą średnią wlicza się pobyt na L4? Mam umowę o pracę od grudnia 2021 i podejrzewam, że przed upływem 12 miesięcy pracy pójdę na zwolnienie i jestem ciekawa, jak to się wtedy liczy... 🤔
Na L4 dostajesz 100% wynagrodzenia więc w sumie nic to nie zmienia ;)
 
Dziewczyny co tu zrobić... Czuję się przytłoczona ... Może początki depresji ... Sama nie wiem a może tylko jesienne przesilenie albo po prostu takie odczucia w tej ciąży ...
 
Dziewczyny co tu zrobić... Czuję się przytłoczona ... Może początki depresji ... Sama nie wiem a może tylko jesienne przesilenie albo po prostu takie odczucia w tej ciąży ...
Kochana zrób to co kochasz, coś dla siebie, spotykaj się z przyjaciółmi idź do teatru, kup sobie coś. Poświęć ten czas dla siebie na spełnianie swoich zachcianek czy marzeń, pasji. To jest czas dla Ciebie, nie bój się też sięgnąć po specjalistyczną pomoc jeśli nie odczujesz poprawy. <3
 
Dziewczyny czy po tych prenatarnych po woli myślicie nad zakupem chociażby łóżeczka? Ja potrzebuję dwóch 😂i zastanawiam się czy można już powoli rozglądać się😀
 
Dziewczyny czy po tych prenatarnych po woli myślicie nad zakupem chociażby łóżeczka? Ja potrzebuję dwóch 😂i zastanawiam się czy można już powoli rozglądać się😀
Ja nie myślę o żadnych zakupach jeszcze. Jak dla mnie zdecydowanie za wcześnie. Dzisiaj zaczęłam 16tc, myślę że jeśli wszystko będzie dobrze to gdzieś około 25tc zacznę powoli myśleć. Ale to moje zdanie 😀
Czytałam wyżej, że dziewczyny juz myślą jaki krem do pupy kupić, także każda z nas jest inna 😀
 
Dziewczyny czy po tych prenatarnych po woli myślicie nad zakupem chociażby łóżeczka? Ja potrzebuję dwóch 😂i zastanawiam się czy można już powoli rozglądać się😀
Jeśli chodzi o mnie i tylko o mnie to jak dla mnie za wcześnie jeszcze, może jestem zbyt przewrażliwiona, ale ja się jeszcze boję, o tym myśleć i tak szybko planować kupno łóżeczka itp.
 
Kochana zrób to co kochasz, coś dla siebie, spotykaj się z przyjaciółmi idź do teatru, kup sobie coś. Poświęć ten czas dla siebie na spełnianie swoich zachcianek czy marzeń, pasji. To jest czas dla Ciebie, nie bój się też sięgnąć po specjalistyczną pomoc jeśli nie odczujesz poprawy. <3
Muszę się wziąć za siebie po prostu. Chyba czasami trzeba się wygadać. Dzięki 😉
 
Dziewczyny czy po tych prenatarnych po woli myślicie nad zakupem chociażby łóżeczka? Ja potrzebuję dwóch 😂i zastanawiam się czy można już powoli rozglądać się😀
Ja mam trochę inną sytuację bo mam jeszcze dużo rzeczy po dzieciach. Jednak wiem że w 1 ani 2 ciąży nie szalałam z zakupami za szybko. Wiadomo te nie kupiłam wszystkiego za 1 razem.
Moim zdaniem warto zrobić listę must have oraz taka drugoplanowa. 🙂
 
reklama
Dziewczyny czy po tych prenatarnych po woli myślicie nad zakupem chociażby łóżeczka? Ja potrzebuję dwóch 😂i zastanawiam się czy można już powoli rozglądać się😀
Ja jestem w innej sytuacji bo full rzeczy po roczniaku mam, ale czekam na płeć, żeby chociaż zrobić porządek w tym co juz odłożone i widzieć co dokupic :)

Jeszcze dodam, że nie ma co sugerować się innymi zarówno zrobienie wyprawki szybko jak i późno jest ok :D
 
Do góry