reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

Ja za dwa tygodnie mam wizytę też o 19.15 . Późno bardzo ,ale musiałam mieć w tym tygodniu wykonane USG a kalendarz zapełniony🙂
u mnie w sumie jest o tyle komfortowo ze lekarz przyjmuje między 16-19 wszystkie pacjentki zarejestrowane na ten dzień i decyduje kolejność przyjścia, wieczorem jest mniejszy ruch zdecydowanie to spokojnie poczekam. O ile można nazwać to spokojnie 😅
 
reklama
super bardzo dobre wieści 🥰 a jak z usg zmienił Ci się tydzien ciąży, crl? Jak to wyglądało w porównaniu z pierwsza wizyta?
Raczej od początku tydzień ciąży z OM od tego z USG różni się średnio o tydzień i +- 1.2 dni także z miesiączki 8+3 dziś z USG 7+4. W zeszłym tyg na USG było 6+3. Także lekarz powiedział że nic się nie zmienia rośnie prawidłowo 😊
 
Możliwe że już ruszył ale nie wszyscy się "dostali" bo były dziewczyny tutaj które już bardzo długo pisały ze sobą i chciały mieć więcej prywatności.
Zawsze można otworzyć drugi wątek prywatny jeśli byłyby tylko chętne osoby.
Troche to dziwaczne bo ledwo dowiedziałam się o ciąży a już zrobiono wątek prywatny :p trochę wcześnie.
 
reklama
Troche to dziwaczne bo ledwo dowiedziałam się o ciąży a już zrobiono wątek prywatny :p trochę wcześnie.
Dzieci będę rodzić się cały miesiąc więc jedne mamy wiedziały wcześniej inne później. Dodatkowo jak niektóre dziewczyny wyczekiwały 2 kresek to też inaczej niż tak jak mnie ,ciąża zaskoczyła 😝.
 
Do góry