reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

A ja się przerazilam,zrobiłam naleśniki na mące zalecanej dla cukrzyków,w dodatku z dżemem takim100% owoców bez dodatku cukrów tylko te naturalnie występujące w owocu (brzoskwiniowy był,więc ok) po godzinie cukier 170 a po 2 140 ! Kosmos nigdy tak nie miałam
 
reklama
Mój ex mąż ożenił się ze mną tylko dlatego, że jego wieloletnia i jedyna miłość wyszła za mąż nota bene po raz drugi. Tak to był i trwał przy niej i rzucał kolejne dziewczyny jak tylko tamta kiwnęła palcem. Powiedział mi, że się już odkochał, przeszedł żałobę i kocha mnie. Nawet byłam na tyle wyrozumiała, że nic nie mówiłam jak się z nią spotykał raz w roku (ona mieszka w DE). Niestety to nasze małżeństwo nie miało prawa wyjść, bo on kochał tylko tamtą. Prawie 8 l. nie uprawialiśmy sexu. Nie umiałam odejść, bałam się, kredyt..., ale jak poznałam obecnego męża to momentalnie złożyłam papiery rozwodowe. Ex mąż to olał, nie walczył, kompletnie nic. Po rozwodzie jak dotarło do niego, że mam kogoś ruszyło mu ego i trochę napsuł mi krwi, ale za moment odezwała się tamta, okazało się, że jest po kolejnym rozwodzie i ex mąż ekspresowo zapomniał i do niej wyjechał. Żal mam straszny, że mnie oszukał, że co bym nie robiła to to małżeństwo nie miało prawa wyjść.

Teraz moja córka jest na wakacjach u taty i tej pani, a ja się wznioslam na wyżyny uprzejmości i podziękowałam pani, że się zajmuje moją córką.

Wiem, że gdyby inaczej potoczyło się moje pierwsze małżeństwo to nie byłabym tu gdzie jestem, ale żal gdzieś przydusza...
No to nie są proste tematy z tymi ex. Ja to się dziwię, że mój mąż się nie bał ożenić z rozwódką ;)
 
A ja się przerazilam,zrobiłam naleśniki na mące zalecanej dla cukrzyków,w dodatku z dżemem takim100% owoców bez dodatku cukrów tylko te naturalnie występujące w owocu (brzoskwiniowy był,więc ok) po godzinie cukier 170 a po 2 140 ! Kosmos nigdy tak nie miałam
Dżem ma niestety wysoki indeks glikemiczny i czy jest bez dodatku cukru czy z, niczego to nie zmieni. Najlepiej już zjeść normalny owoc 😉
 
A ja dziś będę robić jagodzianki byłam z moim na jagodach, ja stałam i patrzyłam (nie pozwoliłby mi zbierać, za bardzo się boi o malucha), a on sobie zbierał, trochę mało tych jagód, byle tylko na te jagodzianki starczyło, ale dzięki temu wyjściu mogłam się odstresować i chociaż przez chwilkę nie martwić się, czy wszystko dobrze 🙂
 
reklama
Dziękuję !:) Ja ciemna w tym temacie ,czyli normalnemu szarakowi też by tak mógł skoczyć?
No właśnie podobno u osób bez cukrzycy nie ma takich skoków glukozy we krwi, tkanki szybciej wychwytują glukozę. Ja kiedyś zrobiłam taki eksperyment. Zjadłam kawałek pizzy i zmierzyłam cukier po godzinie- było ok 130. Natomiast mój mąż po dokładnie tym samym kawałki pizzy miał 90.
 
Do góry