reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

Tez tak miałam ostatnio w grudniu, okazało się ze mam zapalenie dróg moczowych i dostałam antybiotyk ze względu na ciaze, ale musiałam zrobić jeszcze posiew. Na szczęście nic nie wyszło…

dla mnie wczorajszy dzień to tez była tragedia… normalnie modliłam się żeby wkoncu zwymiotować. Później jeszcze to przeziębienie mnie zaczęło rozwalać… nie pytajcie co mam w domu 🙈 a ciekawe czy dzisiaj będzie lepiej…

@spelnicmarzenie @MamaR super wiadomości! ❤️

Dzięki, ja poprostu ugotowałam sobie rosołek i do kubka wyciskam dwa wielkie zabki czosnku i dużo pietruchu. Powiem szczerze ze dzisiaj już trochę lepiej ☺️ Ale dzisiaj jeszcze z 2 kubki wypije 😀

Witam nowe mamy! I życzę nudnych 9 miesięcy ☺️

Pięknego, słonecznego weekendu dziewczyny! My chcieliśmy jechac jutro z dziećmi do zoo ale nie wiem czy nam wyjdzie, bo jak będą mnie dalej mdłości męczyć to jakoś siebie nie widzę spacerującej pół dnia… a ja dziś wg om zaczynam 7 tydzień 🤰
Musi być chleb czerstwy lub grzanki :) bo wtedy to tym czosnkiem nasiąka tak :)
 
reklama
Nas nie pytał i włączył ostatnio dosłownie na sekundę i wyłączył. Nie wierze ze taki moment może zaszkodzić a cieszę się ze to usłyszałam bo to mój pierwszy raz 😍
Może inni lekarze nie mają racji ;)

A serio to w poprzedniej ciąży od razu lekarz włączył i dziecko miało po porodzie bradykardię. Może to być zbieg okoliczności, ale może nie…

Dlatego moim zdaniem lepiej dmuchać na zimne.
 
Dzisiaj ja mam niesmaczny pytanie. Jadę dziś na badania z krwi no o mocz. Oczywiście położyłam sobie pojemniczek blisko toalety, w widocznym miejscu, żeby nie zapomnieć, ale jak nad ranem obudził mnie pełny pęcherz to oczywiście półprzytomna zauważyłam ten pojemniczek jak już skończyłam siusiać. Położyłam się do łóżka, nic nie piłam w międzyczasie i jakąś godzinę później "wydusiłam" do pojemnicxka resztki zalegające w pęcherzu. I ten mocz jest strasznie mętny. To może być wina złego sposobu pobrania? Bo czytałam, że w najlepszym przypadku mętny mocz jest oznaką zapalenia dróg moczowych ale może być też cukrzyca, kamica i inne potworności z nowotworem włącznie.
Teraz myślę czy nie kupić drugiego kubeczka i nie nasiusiac jeszcze raz, ale to już nie będzie pierwszy poranny...
Ten mocz się nie nadaje do badania bo to nie jest poranny, może Ci wyjść fałszywy wynik, a gorzej jak wyjdzie ze jest wszystko Ok a nie będzie wiec ja bym zrobiła w poniedziałek dopiero badania i koniecznie nowy pojemnik :)
 
Może inni lekarze nie mają racji ;)

A serio to w poprzedniej ciąży od razu lekarz włączył i dziecko miało po porodzie bradykardię. Może to być zbieg okoliczności, ale może nie…

Dlatego moim zdaniem lepiej dmuchać na zimne.
Gdyby tak było to wszystkie dzieci do ilus lat wstecz rodziłoby się z bradykarią 🙂
Gdyby mnie zapytał to bym powiedziała ze nie ale ze puscil na sekundę bez pytania i tak tego nie cofnę wiec nie mam zamiaru się teraz zamartwiać ze coś będzie nie tak z tego powodu. To jednak lekarz wiec wierze ze wie co robi 😉
 
Brzuch mnie dziś boli bardzo, wcześniej też ale myślałam że to ze stresu. Wczoraj widziałam dzidziusia z serduszkiem więc stres powinien minąć. Leżę w łóżku i odpoczywam. Ale muszę jechać zaraz na zakupy bo nie mam nic na obiad po tym urlopie.
 
Hej w temacie słuchania serducha, mnie tez przy usg dopochwowym nie pozwalają słuchać ale mam detektor z poprzedniej ciąży i wczoraj pokazał mi 120/130 :), w poprzedniej ciąży łapałam od 8 tyg a teraz udało się w 6 ;), ponieważ to przez brzuch i słaba sonda wiec nie szkodzi
 
Ja w pierwszej ciąży słuchałam serca, ale nie na samym początku tylko w jakimś późniejszym tygodniu i bardzo krótko.
Teraz nie wiem jak będzie, bo serca jeszcze nie było i lekarza też mam innego.
 
Hej w temacie słuchania serducha, mnie tez przy usg dopochwowym nie pozwalają słuchać ale mam detektor z poprzedniej ciąży i wczoraj pokazał mi 120/130 :), w poprzedniej ciąży łapałam od 8 tyg a teraz udało się w 6 ;), ponieważ to przez brzuch i słaba sonda wiec nie szkodzi
a jaki masz ten detektor ? Zastanawiałam się nad kupnem ale nie wiem na jaki się zdecydować :)
 
Musi być chleb czerstwy lub grzanki :) bo wtedy to tym czosnkiem nasiąka tak :)
Jakoś na ten moment ten chleb do mnie nie przemawia … w ogóle sam czosnek jest bleee, gdzie ja uwielbiam czosnek i mogłabym go jesc na surowo… ale teraz mega mi rośnie w gardle… pije ten kubek chyba z godzinę i później z godzinę muszę ochłonąć bo mam wrażenie ze zaraz pójdę go wydalić… 🤢
 
reklama
Do góry