reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

reklama
Lekarz na betę odpisał mi tylko "wyniki wymagają omówienia".
Umówiłam się dziś wieczorem prywatnie do dobrej kliniki, koszt minimum 300 zl.
Jutro przyjmie mnie ten z medicover.
Poszłybyście prywatnie na moim miejscu prywatnie czy czekałybyście na jutro?
Mąż mówi, żeby czekać do jutra, bo szkoda kasy. Ja jednak chyba pójdę, bo nie będę mogła spać.
Czekaj, oni mi tak odpisują do każdego wyniku. Raz ja rzeczywiście się coś działo to dostałam wiadomość " umówić się na konsultacje w trybie pilnym". Lecą jakimś szablonem, więc się nie martw
 
Ehhh czyli i tak wszystkie badania muszę prywatnie zrobić 🙁🙁🙁
może jeszcze coś się zwolni wcześniej. Zresztą możesz zadzwonić do nich i powiedzieć że skoro jest taki obowiązek to żeby znaleźli Ci taki termin zebys wyrobiła się że wszystkimi badaniami. Bo sorki, ale jeszcze mają w pytę czasu żeby Ci jakas wizytę znaleźć. To nie jest Twoje widzimisię że musisz mieć badania do konkretnego terminu zrobione.
 
Cześć dziewczyny! Przygarniecie kropka? 🥺 Test z dzisiaj rana, blada kreska, ale mam nadzieję, że pójdzie to w dobrym kierunku. Wybaczcie, ale nie dam rady Was nadrobić (153 strony 😳) 😉
 

Załączniki

  • 20220712_041126.jpg
    20220712_041126.jpg
    694 KB · Wyświetleń: 58
reklama
Cześć dziewczyny! Przygarniecie kropka? 🥺 Test z dzisiaj rana, blada kreska, ale mam nadzieję, że pójdzie to w dobrym kierunku. Wybaczcie, ale nie dam rady Was nadrobić (153 strony 😳) 😉

Cześć. I ja wstępnie dołączam do Was. Tydzień temu test pozytywny. 21 lipca mam pierwszą wizytę. 🙂
Witajcie dziewczyny! Super że jest nas coraz więcej! Spokojnych ciąż życzę 🥰
 
Do góry