reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2023

Lekarz na betę odpisał mi tylko "wyniki wymagają omówienia".
Umówiłam się dziś wieczorem prywatnie do dobrej kliniki, koszt minimum 300 zl.
Jutro przyjmie mnie ten z medicover.
Poszłybyście prywatnie na moim miejscu prywatnie czy czekałybyście na jutro?
Mąż mówi, żeby czekać do jutra, bo szkoda kasy. Ja jednak chyba pójdę, bo nie będę mogła spać.
Poczekałabym do jutra, wizyta dzisiaj wieczorem niczego nie zmieni- ale to ja bym tak zrobiła a Ty zrób tak jak uważasz 😘
Nie wiem po co Ci tak napisał, może nie załapał ze jesteś w ciąży i to chce omówić…
Może zadzwoń na infolinie i dopytaj o co mu chodzi?
 
reklama
Przykro mi :(
Na pewno są różne opinie, ja po prostu zawsze jak czegoś potrzebuje to muszę iść prywatnie bo inaczej maja mnie gdzieś…
Może się kiedyś pozytywnie zaskoczę :)
tez bym kiedyś chciała 😊😁 choć powiem wam że i prywatnie miałam niemiłe doświadczenie. Zapłaciłam za wizytę 300zl, i owszem gabinet piękny, super wyposażony, maseczki rozdają cudne różowe, długopisy i inne duper szmelce, ale lekarz mimo cudnych opinii, wcale nie był ani uprzejmy, ani nie wyjaśnił mi nic konkretnie co i jak.Tylko miałam wrażenie że odhaczył wizytę i nara.. no ale cóż, może jest dobrym specjalista tylko mój przypadek go nie zaintrygował 😜🤷🏼‍♀️😅
 
Właśnie umówiłam się na pierwszą wizytę do ginekologa na NFZ, termin dopiero na 19 sierpnia (będę wtedy mieć 9+5). Wcześniej planuje pójść raz prywatnie potwierdzić. Czy to będzie dobrze czy ciut późno?
 
Poczekałabym do jutra, wizyta dzisiaj wieczorem niczego nie zmieni- ale to ja bym tak zrobiła a Ty zrób tak jak uważasz 😘
Nie wiem po co Ci tak napisał, może nie załapał ze jesteś w ciąży i to chce omówić…
Może zadzwoń na infolinie i dopytaj o co mu chodzi?
Niestety już skończył pracę o 14:00. Więc dowiem się jutro rano. A pojadę dziś mimo wszystko, bo dzwonili do mnie i potwierdziłam tę wizytę 🙈
 
Właśnie umówiłam się na pierwszą wizytę do ginekologa na NFZ, termin dopiero na 19 sierpnia (będę wtedy mieć 9+5). Wcześniej planuje pójść raz prywatnie potwierdzić. Czy to będzie dobrze czy ciut późno?
jeśli pójdziesz wcześniej prywatnie to będzie ok bo w teorii wszystkie badania trzeba zrobić przed 10 tygodniem
 
Niestety już skończył pracę o 14:00. Więc dowiem się jutro rano. A pojadę dziś mimo wszystko, bo dzwonili do mnie i potwierdziłam tę wizytę 🙈
Też bym poszła. To inny lekarz ,zrobi USG i może będzie umiał obsłużyć nowe USG 🙂 jestem dobrej myśli i daj koni cznie znać !:)
300zł dużo ,ale dla swojego spokoju też bym poszła.
 
tez bym kiedyś chciała 😊😁 choć powiem wam że i prywatnie miałam niemiłe doświadczenie. Zapłaciłam za wizytę 300zl, i owszem gabinet piękny, super wyposażony, maseczki rozdają cudne różowe, długopisy i inne duper szmelce, ale lekarz mimo cudnych opinii, wcale nie był ani uprzejmy, ani nie wyjaśnił mi nic konkretnie co i jak.Tylko miałam wrażenie że odhaczył wizytę i nara.. no ale cóż, może jest dobrym specjalista tylko mój przypadek go nie zaintrygował 😜🤷🏼‍♀️😅
Zgodzę się z Tobą :) prywatnie chodzę do ginekologa od zawsze i wierzyłam lekarzowi który mnie prowadzi od 2009 roku…
Ile zjadłam leków na cukier… ile miałam stymulacji - nie wiem po co bo mam cykle regularne i owulacyjne 🙄 nabawiłam się tylko torbieli od tego, nic nie pomagało 6 lat starań dwa razy drożność (wszystko Ok) teraz w kwietniu laparoskopia, do psychologa mnie wysłał od niepłodności…
Oczywiście byłam a babka na mnie popatrzyła jak na wariatkę i mówi ze może być blokada ale nie ma opcji żebym będąc wyregulowana jeżeli chodzi o tarczyce przez 6 lat nigdy nie zaszła w ciąże przez głowę bez przyczyny fizjologicznej ze musi coś być 😳
I było- bakteria ureaplasma jeden antybiotyk dla mnie i partnera i w pierwszym cyklu po zaszłam…
Wystarczyło mi zrobić wymaz z pochwy zamiast mnie kroić 😵
Ważne jest żeby dobrze trafić na lekarza i się go trzymać dlatego ja nie chce już niczego zmieniać bo ten do którego teraz trafiłam pomógł nam i po dwóch wizytach jestem w ciąży wiec oczywistym jest ze mam do niego ogromne zaufanie teraz i chce żeby prowadził ciąże mimo ze będzie mnie to kosztować dużo więcej niż jakbym poszła na NFZ, ale po prostu po moich przejściach zwyczajnie się boje :)
 
reklama
Do góry