reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

ja usg pierwsze będę mieć 7+1 (w klinice nieplodnosci ) I pozniej 8+3 u tej babeczki co dzis mam telporade. Takze tez jeszcze się naczekam bo jestem 5+3 dopiero 🤪 ale może w międzyczasie jakas Morfologia czy badanie moczu zrobię jeśli mi coś dzis ta lekarka zleci. Ehhh to czekanie to dramat 🤣😅
dobrze ze w robo mamy pracy ponad normę to jakoś te dni lecą 🤣
 
reklama
Hmm chyba nie da się tu na forum jakiejś stopki czy czegoś takiego ustawić? Bo kurcze wszystko mi się miesza która w którym tygodniu itd 🤦🏼‍♀️🤪🙃 a tak by było łatwiej troszke jakby takie podstawowe dane można było widzieć za każdym razem
 
Hmm chyba nie da się tu na forum jakiejś stopki czy czegoś takiego ustawić? Bo kurcze wszystko mi się miesza która w którym tygodniu itd 🤦🏼‍♀️🤪🙃 a tak by było łatwiej troszke jakby takie podstawowe dane można było widzieć za każdym razem
na grudniowkach zrobiłyśmy listę wizyt z datami i nickami i codziennie była aktualizowana.
 
Ja idę we wtorek do gina i nie mogę się już doczekać, ale strasznie mi się ciągnie. W pracy też niewiele się dzieje, więc dni się ciągną i ciągną jak nigdy. 😅
No to ja też tak mam :D Człowiek najpierw czekał na owu, później na pozytywny test, a teraz jeszcze trzeba poczekać na sensowną wizytę u ginekologa ehh :/ Nie pamiętam żeby w pierwszej ciąży mi się tak dłużyło :p
 
reklama
Do góry