reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

reklama
My mieliśmy imię dla synka Filip, a tu ma być dziewczynka ( w pon jadę do lekarza na wizytę bd 15+1tc moze on potwierdzi nam to), a dla panienki nie mamy. Mam starszą córkę Gabrysie, a teraz podoba mi się Patrycja , Paulina, Lena, ale tylko mi😂więc jest ciężko bo jeszcze młoda się udziela😀
 
My kompletnie nie mamy. W ogóle żadnego pomysłu 😅 Nad imieniem dla pierwszego tak długo myśleliśmy, że chyba wszystkie mi zbrzydły :D w poniedziałek idę to może się ustawi dobrze i pokaże do tam ma, wtedy będę myśleć :D
 
Jak na razie nie myślę o imieniu bo mamy konflikt z mężem jeśli o to chodzi 🤣 a że płeć póki co jest nie znana to się wstrzymujemy. Jak powiemy dzieciaka to może one nam coś pomogą wybrać. Zobaczymy 😛
 
Jak na razie nie myślę o imieniu bo mamy konflikt z mężem jeśli o to chodzi 🤣 a że płeć póki co jest nie znana to się wstrzymujemy. Jak powiemy dzieciaka to może one nam coś pomogą wybrać. Zobaczymy 😛
Ja tak w poprzedniej ciąży miałam konflik o imię ze wybraliśmy tydzień przed dopiero i to w sumie tylko dlatego ze musieliśmy ale nie czuliśmy tego imienia wspólnie na 100%
 
Ja tak w poprzedniej ciąży miałam konflik o imię ze wybraliśmy tydzień przed dopiero i to w sumie tylko dlatego ze musieliśmy ale nie czuliśmy tego imienia wspólnie na 100%
Jak nic nie wymyślimy to będę chciała dać na imię tak jak moja babcia albo dziadek mojego męża, wszystko zależy kto tam się chowa.
 
Hej dziewczyny,
we wtorek miałam prenatalne i lekarz nieźle mnie nastraszył lokalizacja łożyska. Znajduje się blisko blizny po CC na przedniej ścianie. Czy jest tutaj jakaś duszyczka z podobnym problemem/ryzykiem wrośnięcia łożyska w Blizne? Moja iskierka nadziei,że się jeszcze podniesie.
Potrzeba czasu i spokoju bo nie masz na to wpływu. A co lekarz Ci jeszcze powiedział?
 
Cześć dziewczyny, trochę mnie nie było, wczoraj mieliśmy kolejna wizytę i Pani Doktor potwierdziła, ze teraz nie na 80% ale na 100% chłopak - jestem 17t bąbel ma 13cm i 175g, wszystko wyglada super. Oprócz mojej morfologii, a właściwie morfologia jest Ok ale ferrytyna tragedia 6.8 przy normie od 11. Będzie mi przepisywać Pani doktor jakieś żelazo, czekam na receptę, czy macie jakieś doświadczenia z niedoborem żelaza w ciąży? Co bralyscie i jak się czulyscie? Teraz już wiem skąd ten ból głowy i zmęczenie :(
Ja jestem pod okiem dietetyka od 2020 i naprawdę postawiła mnie na nogi, nawet jak mamy czasem przerwę we współpracy to już mam nawyki takie, że sobie radę jeżeli chodzi o wartość odżywcza posiłków. Płatki owsiane mają sporo zelaza też, chleb żytni i generalnie sporo cytrusow, natki pietruszki bo wit C wspomaga wchłanianie zelaza :)
 
reklama
U nas krążył Bruno, albo Eliza. Generalnie lubimy twarde imiona i też mamy takie nazwisko więc grałoby, ale nie zamykamy tematu na tapecie pojawił się Norbert, Jeremiasz (choć tu mąż kręci nosem, ale przy Borysie tez kręcił, a teraz nie zamieniłby :D), a dla dziewczynki Matylda, Rita i Kalina choć ona nie ma takiego twardego brzmienia. No powiem Wam, ze jak przy synu nie miałam dylematów tak teraz narastają :D
 
Do góry