reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2023

reklama
Dziewczyny a czy trzeba zbadać progesteron? Zastanawiam się nad tym, bo mam biegunkę (biorę metforminę od kilku miesięcy i w sumie od tego czasu mam z tym problem) i wyczytałam, że może być progesteron za niski... Stresuję się trochę.
A betę badacie jeszcze raz? Czy tylko po 48h?
standardowo to raczej się nie bada progesteronu. Chyba, że miałaś kiedyś jakieś problemy albo masz wskazania.
 
Metformina niestety to wręcz gwarancja problemów żołądkowych 🥴🥴🥴 takie skutek uboczny. Z czasem mija.
Ja przed poradni ciąża zaczęłam brac metformine i brałam do samego porodu praktycznie. Tydzień przed cc odstawiałam
Ja od stycznia jak zaczęłam brać to tak do tej pory mnie trzyma. A wczoraj na dodatek wyszłam na 10 min na zewnątrz i nie wiem czy nie od upału, ale zrobiło mi się słabo, oblały mnie zimne poty i strasznie bylo mi niedobrze. Mdliło mnie z pół godziny i skończyło się biegunką. 😓
 
Ja od stycznia jak zaczęłam brać to tak do tej pory mnie trzyma. A wczoraj na dodatek wyszłam na 10 min na zewnątrz i nie wiem czy nie od upału, ale zrobiło mi się słabo, oblały mnie zimne poty i strasznie bylo mi niedobrze. Mdliło mnie z pół godziny i skończyło się biegunką. 😓
Rany. Współczuje 😰 należysz więc pewnie do grupy, której organizm megforminy nigdy nie zaakceptuje.
 
reklama
Do góry