reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

Dziękuję :* spróbuję ten syrop z cebuli sobie zrobić a dzisiaj na obiad miałam rosół, ogólnie się położyłam wczoraj caly dzień też leżałam.
Moja temperatura była w granicach 36,7, 36,8, teraz mi się wydaje za wysoka i czuje, że coś musi być nie tak. Aczkolwiek wiem ze jak pojde na pogotowie to powiedzą mi że w ciazy temperatura ma prawo być trochę wyższa
Spróbuj wodzionke ja kilka tygodni temu wyleczyłam przeziębienie tym i wylezalam oczywiście 😘
 
reklama
My wyjechaliśmy na weekend do moich rodziców, dobrze mi robi zmiana otoczenia, bo tak to myślałabym tylko o wtorkowej wizycie. Dręczy mnie niestety świadomość tego, że przeszłam niedawno te przeziębienie, niby nic wielkiego, katar i ból gardła, ale strach jest, że jakoś to wpłynęło na organogenezę. Więc nie umiem podejść do tej wizyty z entuzjazmem, mogę co najwyżej próbować nie myśleć o niej.
Wiem co czujesz bo jestem po antybiotyku co prawda miejscowo bo do uszu ale wizyta w przyszły czwartek będzie okropnie stresująca 😞 już zaczynam się martwić…
Ale wierze ze będzie dobrze, musimy być dobrej myśli 😘
 
A ile wynosiło Twoje tsh?
0,309 ; przed ciążą miałam 0,99; na początku ciąży 2,45. Sama sieczastanawiałam dlaczego tak mocno spadło.mialam podwyższoną dawkę leku, ale nie dużo, zobaczymy po następnym badaniu.
to jeszcze nic… mój podczas ostatniego porodu miał masakryczne bóle brzucha. Przeszło mu dopiero, kiedy ja dostałam znieczulenie 😂
Moj do pewnego momentu ścigał się ze mną na wielkość brzucha. Niestety w pewnym momencie zostawiłam go daleko w tyle🤣
 
ja przez długie starania i świadomość że na ciaze czekalam 3 lata (bo nie liczę checi posiadania dzieci bez starań o nie 😉) I ten comiesięcznymi zawód i powolny brak nadziei to też bardzo siw teraz boje i jestem "delikatna". Wiem że to nie jest takie hop siup. Że gdyby cokolwiek się stało to mogą minąć kolejne lata nim w kolejna ciaze uda się zajść... Że to nie jest tak, że odpocznę psychicznie I znów "zaskoczę". Nieplodnosc ryje banie jak nie wiem 😔 tak samo jak wszelkie straty. Takze doskonale Was rozumiem, mimo, ze mi nigdy wcześniej nie udało się w tą coaze zajść. Ale przez te 3 lata co miesiąc przechodziłam zawód i serce rozpadało się na milion kawałków wiec znam doskonale te wszystkie uczucia, choć na pewno są one nieco inne, ale równie dotkliwe, bolesne i ciężkie do "przerobienia". Ściskam mocno!!
Dokładnie 😞 mam tak samo jak Ty 😘cieszę się tą ciąża i mam nadzieje ze będzie wszystko dobrze bo przez 6 lat był problem z przerwa ale 4 bite lata starań i nic 😞
Musi nam się udać 😘
 
Mówiciwno tym jedzeniu a mi się płakać chce normalnie ,to co ja jem mało mi smakuje ....a to na co mam ochotę to nie wiem czy mogę ...aby do środy i chociaż trochę mi się rozjaśni mama nadzieję i jak najszybciej chce krzywą
Trzymam kciuki, żeby tej cukrzycy nie było.
Stary poszedł po śledzie i przyniósł całą torbę zakupów a o śledziach zapomniał 😁😁 ale kupił andruty, to sprawiło że wybaczyłam 😁
Jeny ale cudownie 😄
Na moim moje ciążowe zachcianki nie robią już wrażenia 😄.
Pamiętam jak byłam z synem w ciąży i zobaczyłam reklamę jakiegoś fast fooda i mu marudziłam, że zjadłabym takiego burgera..
Zabrał mnie do burger Kinga biorę gryza i mówię "o fuj jakie to obrzydliwe". Myślałam, że mnie zabije wzrokiem 😄.
Ostatnio mi się marzyły takie tosty z piekarnika z roztopionym serem. (Moja babcia robiła takie oszukane zapiekanki ♥️)
Nie było w domu sera. Powiedział, że w życiu nie pójdzie. Jutro jedzie na zakupy to kupi ser 😄.
 
Dziewczyny czujecie dalej delikatne bóle w dole brzucha? Wiem, że wszystko się rozciąga ale zastanawiam się, czy też tak macie? Na początku ciąży miałam te bóle dużo częściej i intensywniej, teraz się trochę uspokoiło.
Też mi się uspokoiło ale mam nadzieje, że wszystko dobrze będzie, na podatku czułam brzuch najbardziej wieczorami ale w ciągu dnia też. Mam wizytę dopiero w kolejny czwartek a Ty? 😘
 
Dziewczyny czujecie dalej delikatne bóle w dole brzucha? Wiem, że wszystko się rozciąga ale zastanawiam się, czy też tak macie? Na początku ciąży miałam te bóle dużo częściej i intensywniej, teraz się trochę uspokoiło.
Ja czuje, zwłaszcza jak odpoczywam. No jak jestem w ruchu to mi nie dokuczają bóle brzucha. Morał? Muszę non stop być w ruchu 😁

To akurat są kochane kilogramy :D mamusia zrozumie za kilka tygodni
Niestety moja mama to się nie ucieszy z tej ciąży. To będzie moje trzecie dziecko a ona non stop lamentuje że ciężkie czasy i dwójka to już jest za dużo. A oboje pracujemy z mężem, do tego prowadzę swój biznes poza etatem, nie mamy kredytów i mamy własny dom 😁
 
reklama
Do góry