reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2023

Serce bije 177, a dzidziusia mierzy 2,46. Generalnie to więcej pozytywów, tylko ja bym chciała żeby ona mnie zapewniła że wszystko będzie dobrze, ale wiem że nie może, bo sama nie ma 100% pewności. Dostałam od niej ankietę odnośnie depresji, tak panikuje w gabinecie, a do depresji to chyba dalej mi nie było jak teraz 😁
No niestety nikt Ci niczego nie zagwarantuje, ale Ty sama dużo możesz. Dbaj o siebie i o maluszka, oszczędzaj się i (wiem że stres jest i będzie ) postaraj się nie denerwować ❤️
 
reklama
Mam tak samo! Też niby trzecia ciąża, a o mnóstwie rzeczy dowiaduje się teraz, głównie z forum 😉 wcześniej niby sprawdzałam co mogę jeść, robić, czego nie wolno, ale jeśli chodzi np. o badania, to robiłam to, co miałam zlecone, ufając, że lekarz lepiej wie co i kiedy mi zlecić i które są mi potrzebne.
Troszkę mnie martwi też to że do dziś nie wiem jak rozpoznać rozpoczynający się poród... Pojadę na porodówkę, niby taka doświadczona wieloródka, się okaże, że np. za wcześnie i będzie wstyd 🙈
Ale do tego momentu jeszcze duuuużo czasu...
Ja moje dwie ciąże zaczęłam rodzić od sączenia płynu owodniowego, wiedziałam że to już. Wcześniej ok tygodnia miałam bóle przepowiadające. 😁
 
A ja byłam dzisiaj zapisać się na wizytę prywatną i lipa ... Okres urlopowy dużo pacjentek ... Termin na 25.08 ale poprosiłam lekarza o euthyrox bo TSH nie dla ciężarnych bo 3.75 a w każdej ciąży tak miałam więc mi wypisał bez problemu. Znalazłam jeszcze jeden termin na 19.08 i wtedy się wybiorę.
 
Mam pytanie co sądzicie o takim wyniku ?

PROGESTERON 16,6 ng/ml
Ciąża I trymestr: 2,8 - 147,3
Ciąża II trymestr: 22,5 - 95,3
Ciąża III trymestr: 27,9 - 242,5
Poprzednie ciążę miałam zawsze na duphastonie albo luteinie
I tak teraz nie wiem ... W widełkach się mieszczę więc chyba nie muszę panikować?
🙈 3 ciąża człowiek dalej zielony 😂
 
Mam pytanie co sądzicie o takim wyniku ?

PROGESTERON 16,6 ng/ml
Ciąża I trymestr: 2,8 - 147,3
Ciąża II trymestr: 22,5 - 95,3
Ciąża III trymestr: 27,9 - 242,5
Poprzednie ciążę miałam zawsze na duphastonie albo luteinie
I tak teraz nie wiem ... W widełkach się mieszczę więc chyba nie muszę panikować?
🙈 3 ciąża człowiek dalej zielony 😂
Ja miałam 18 i lekarz powiedział, że ok :) mimo to kazał przyjmować progesteron ze względu na wcześniejsze poronienie.
 
Odebralam wyniki badań, to TSH cale szczęście nie wzrasta, a nawet spadlo odrobinę, glukoza spadła ostatnio 92 teraz 80, MCV I MCH caly czas podwyższone.... dodatkowo jeszcze doszły jakieś Neutrofile podwyższone, i te wszystkie na dole faktycznie na granicy.... jak bym miala jakis stan zapalny i się czuje jak na gorączkę, ale temperatura caly czas 37,1.. ( nie jest to gorączką)
Co myślicie o tych wynikach ?
 
reklama
.
 

Załączniki

  • Screenshot_20220804-132829_Chrome.jpg
    Screenshot_20220804-132829_Chrome.jpg
    221 KB · Wyświetleń: 36
Do góry