reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Dają ogólnie 10 dnia od terminu porodu. W poniedziałek miałam kontrolę i teraz w piątek następna. Jesli nie urodzę w ciągu 10 dnia to będą wywoływali. Mieszkam w Szwajcarii a to Moja pierwsza ciaza.
To w Polsce jest podobnie, tez mi dzisiaj ginekolog mówiła, ze jak w ciągu 10 dni po terminie nie urodzę to wtedy wywołanie. Termin mam na 30-go marca, jeszcze szyjka się nie skróciła i ogólnie u mnie nic się nie dzieje, wiec trochę poczekam.
 
To w Polsce jest podobnie, tez mi dzisiaj ginekolog mówiła, ze jak w ciągu 10 dni po terminie nie urodzę to wtedy wywołanie. Termin mam na 30-go marca, jeszcze szyjka się nie skróciła i ogólnie u mnie nic się nie dzieje, wiec trochę poczekam.
Tutaj nie sprawdzaj szyjki, wiec nie wiem jak moja, ale dzisiaj spróbowaliśmy seksu plus długi spacer. Mam.nadzieje ze sie coś ruszy. Jutro kontrola. Czyli do świąt powinnaś urodzić 🙂
 
Cześć dziewczyny,

Wiem, że jest tu dużo osób, z którymi nie zdążyłam się „zapoznać”, ale byłam z Wami na początku, jednak moja historia skończyła się niestety w 8 tygodniu ciąży.
Wracam do Was na chwilkę, aby się pochwalić, że właśnie dziś, równo po 9 miesiącach od ostatnich 2 kresek- zobaczyłam kolejne 2 kreski❤️
Trzymam za Was, Wasze maleństwa kciuki i życzę Wam dużo zdrówka!
 
Któraś pytała o wywolywanie- to chyba zależy.. Mi ostateczny termin wyznaczyli na 7 dni po terminie.. No ale finalnie miałam wywoływany 37 tygodniu.
@Poplątana9 GRATULACJE!!! Dbaj o siebie, bo za 9 miesięcy Twoje "ja" będziesz musiała podzielić:)
 
reklama
Jak się czuja młode mamy? Jak Wasze dzieci? @Eva 86 i @Kokosek86, wyszlyscie już ze szpitala? @KaśkaLi95 jak mijają pierwsze dni z maluchem w domu?
Hej tak ja dziś wyszłam, zaszczepili Kacperka i w ten sam dzień mogłam opuścić szpital. Crp spadło do 4 i czujemy się bardzo dobrze. Pierwsza noc w domku w końcu, pozdrawiam a jak u Ciebie?
 
Do góry