reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Ja mam na jutro zaplanowane wywołanie i mam czekać na telefon ze szpitala o której mam przyjechać. Coraz bardziej mnie stres dopada i coś czuje, ze nie będzie spania dzisiaj w nocy😐
 
reklama
Ja mam na jutro zaplanowane wywołanie i mam czekać na telefon ze szpitala o której mam przyjechać. Coraz bardziej mnie stres dopada i coś czuje, ze nie będzie spania dzisiaj w nocy😐
Odpocznij ile możesz przed ważnym dniem! Ja wywoływania nie wspominam najlepiej, ale to przez lekarza, który rozpoczął.. Oby u Ciebie było lepiej i prościej!
 
Hej tak ja dziś wyszłam, zaszczepili Kacperka i w ten sam dzień mogłam opuścić szpital. Crp spadło do 4 i czujemy się bardzo dobrze. Pierwsza noc w domku w końcu, pozdrawiam a jak u Ciebie?
Super, w domu zawsze najlepiej i ma sie wokół siebie bliskie osoby, na ktore można liczyć :) ja cierpliwie czekam, na razie mojej córce nie spieszy sie do wyjścia, dzisiaj mam 39 + 1. Na szczęście jeszcze czuje się w miarę dobrze :)
 
Jak się czuja młode mamy? Jak Wasze dzieci? @Eva 86 i @Kokosek86, wyszlyscie już ze szpitala? @KaśkaLi95 jak mijają pierwsze dni z maluchem w domu?

Super, w domu zawsze najlepiej i ma sie wokół siebie bliskie osoby, na ktore można liczyć :) ja cierpliwie czekam, na razie mojej córce nie spieszy sie do wyjścia, dzisiaj mam 39 + 1. Na szczęście jeszcze czuje się w miarę dobrze :)
Dokładnie w domu najlepiej, wczoraj jeszxze maz miał urodziny to najlepszy prezent był że nas wypuścili , zycze szybkiego i łatwego rozwiązania. U mnie już tydzień minął dokładnie jak urodzilam. Pozdrawiam
 
U nas pierwsze dni w domku dobrze, najgorzej pierwsze dwa bo starsza córka 4.5 lat nie odstępowała małej na krok co mnie już doprowadzało do szału bo co nakarmiłam małą i poszła spać to starsza ją budziła i tak w koło. Ale też muszę dbać o starszą żeby nie czuła się niepotrzebna więc trzeba się nauczyć życia we czworo
 
Cześć dziewczyny,

Wiem, że jest tu dużo osób, z którymi nie zdążyłam się „zapoznać”, ale byłam z Wami na początku, jednak moja historia skończyła się niestety w 8 tygodniu ciąży.
Wracam do Was na chwilkę, aby się pochwalić, że właśnie dziś, równo po 9 miesiącach od ostatnich 2 kresek- zobaczyłam kolejne 2 kreski❤️
Trzymam za Was, Wasze maleństwa kciuki i życzę Wam dużo zdrówka!
Gratuluje!! ❤️ Będzie dobrze zobaczysz! Ja też doświadczyłam straty pierwszej ciąży w 8 tyg a teraz jestem tutaj i wczoraj miałam termin porodu ale córcia się nie spieszy 🙂 spokojnej ciąży i zdrówka dla Was🙂
 
Gratuluje!! ❤️ Będzie dobrze zobaczysz! Ja też doświadczyłam straty pierwszej ciąży w 8 tyg a teraz jestem tutaj i wczoraj miałam termin porodu ale córcia się nie spieszy 🙂 spokojnej ciąży i zdrówka dla Was🙂
Gratulacje teraz już musi być dobrze. Ja dokładnie 26marca rok temu w 8tugodniu na drugiej wizycie usłyszałam że serce nie bije.... Strasznie to przeżyłam, i ciągle o tym pamiętam bo miałam urodzić 5listopada a w tym terminie moje pierwsze dziecko córeczkę urodzilam. A tydzuen temu urodzilam zdrowego chłopczyka Kacperka, ale ta ciaza już była pełna strachu aby się nie powtórzyło. Ale jest dobrze mam go już w domku. Wykonałam po poronieniu pakiet na trombofilia i wyszły mi 3mutacje bralam acard do 36 tyg. I clexane do końca ciaxy i tetlraz mam brać jeszcze przez 6tygodniu. Pozdrawiam
 
A dziewczyny, które są już po...jak przebiega wasz połóg w sensie odchodów połogowych? Ja się dziwię bo u mnie takiego mocniejszego krwawienia to były może 4 dni a teraz cały czas to już tylko plamienie śluzem z krwią. Aż się martwiłam czy mi się tam nic nie zatkało ale położna mówi, że jak pojawia się cokolwiek to jest ok.
 
reklama
Do góry