reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Halo, halo ile nas tu jeszcze jest, którym termin już minął ? Ja nadal w dwupaku z oficjalnym terminem wg. USG 11.03 (choć w sumie powinien być 13.03, lekarka źle wpisała i tak już zostało przy zmianie lekarza). Tak, czy inaczej 40 tydzień skończony:/ i cisza. Jutro mam najprawdopodobniej ostatnią wizytę i zobaczę, co na to lekarz. Czuje się dobrze, skurczy brak, innych objawów również . Od tygodnia czuję, ze dziecko jest naprawdę nisko i jak chodzę, czy się poruszam to czuć taki hmmm dyskomfort i to by było na tyle. Ps. Czy lekarz wypisywał wam skierowanie do szpitala po terminie ,czy jedynie kazał się zgłosić na izbę po x dniach , wiem że są różne praktyki .
 
reklama
Halo, halo ile nas tu jeszcze jest, którym termin już minął ? Ja nadal w dwupaku z oficjalnym terminem wg. USG 11.03 (choć w sumie powinien być 13.03, lekarka źle wpisała i tak już zostało przy zmianie lekarza). Tak, czy inaczej 40 tydzień skończony:/ i cisza. Jutro mam najprawdopodobniej ostatnią wizytę i zobaczę, co na to lekarz. Czuje się dobrze, skurczy brak, innych objawów również . Od tygodnia czuję, ze dziecko jest naprawdę nisko i jak chodzę, czy się poruszam to czuć taki hmmm dyskomfort i to by było na tyle. Ps. Czy lekarz wypisywał wam skierowanie do szpitala po terminie ,czy jedynie kazał się zgłosić na izbę po x dniach , wiem że są różne praktyki .
U mnie dopiero zaczął się 39 tydzień. Mała tez już jest nisko i czasami tak uciska ze aż boli. Moja lekarka powiedziała, ze jeśli nie urodzę do 39 tygodnia to wyznacza mi datę na wywołanie po terminie który mam na 25 marca. Jutro mam wizytę to zobaczę co powie. Tylko ja będę rodziła za granica wiec może to się trochę różnic od Polski.
 
Ja mam termin na jutro i już dość czekania 😅 próbowałam już chyba wszystkiego , byłam na skoczni narciarskiej w ostatni weekend. Zeszłam i weszłam do połowy , potem spacer i trening , i niestety nic 😭😭 a jak byłam w piątek u położnej to nie kazała mi już tak ciężko ćwiczyć tylko teraz mam odpoczywać. Jest mi ciężko bo ja bardzo lubię być aktywna. Ja równiez będę rodzic w Norwegii i kazali mi się zgłosić w piątek na USG i ktg jak nic się nie ruszy do tej pory . Potem znów w poniedziałek i ostatni raz 10 dnia i zaczną wywołać.

Aa to Ty też w NO rodzisz :-)) Właśnie gdzieś mi się to obiło o uszy, że ktoraś tutaj też rodzi ale nie pamiętałam która.
Ja mam jutro położną i szpital w środę. Termin miałam dzisiaj więc chyba najpóźniej 24.03 będę rodzić. Też się nie oszczędzam i dużo chodzę, robię a tu nic...
Gdzie mieszkasz jeśli mogę spytać? Ja mieszkam na Valderøy, woj. Møre og Romsdal 😊
 
@agata90
Ja też w dwupaku, termin z usg na dziś 😎
0 akcji, dzidzia się krynci ale nie zeszła główką w kanał jeszcze. I tak się cieszę, że nie wrócił do pozycji miednicowej 😅 Bo jeszcze dwa tygodnie w brzuchu sobie siedział panicz 😄
 
Halo, halo ile nas tu jeszcze jest, którym termin już minął ? Ja nadal w dwupaku z oficjalnym terminem wg. USG 11.03 (choć w sumie powinien być 13.03, lekarka źle wpisała i tak już zostało przy zmianie lekarza). Tak, czy inaczej 40 tydzień skończony:/ i cisza. Jutro mam najprawdopodobniej ostatnią wizytę i zobaczę, co na to lekarz. Czuje się dobrze, skurczy brak, innych objawów również . Od tygodnia czuję, ze dziecko jest naprawdę nisko i jak chodzę, czy się poruszam to czuć taki hmmm dyskomfort i to by było na tyle. Ps. Czy lekarz wypisywał wam skierowanie do szpitala po terminie ,czy jedynie kazał się zgłosić na izbę po x dniach , wiem że są różne praktyki .
Ja również mam z om termin na 11 marca i na wizycie 10 marca dostałam skierowanie do szpitala. Mam się zgłosić 18.
 
Aa to Ty też w NO rodzisz :-)) Właśnie gdzieś mi się to obiło o uszy, że ktoraś tutaj też rodzi ale nie pamiętałam która.
Ja mam jutro położną i szpital w środę. Termin miałam dzisiaj więc chyba najpóźniej 24.03 będę rodzić. Też się nie oszczędzam i dużo chodzę, robię a tu nic...
Gdzie mieszkasz jeśli mogę spytać? Ja mieszkam na Valderøy, woj. Møre og Romsdal 😊
Ja mieszkam 6km od Lillehammer w Vingrom tj kommune Lillehammer. Tak na środku Norwegii 😊😊
 
Dziewczyny też macie takie wahania nastroju? Obudziłam się wściekła , potem mi się płakać chciało po czym euforia przy gotowaniu obiadu 🙄🙄 jakas masakra , czuję się jak chora psychicznie 🤭🤭
 
Ja mieszkam 6km od Lillehammer w Vingrom tj kommune Lillehammer. Tak na środku Norwegii
Aa to Ty też w NO rodzisz :-)) Właśnie gdzieś mi się to obiło o uszy, że ktoraś tutaj też rodzi ale nie pamiętałam która.
Ja mam jutro położną i szpital w środę. Termin miałam dzisiaj więc chyba najpóźniej 24.03 będę rodzić. Też się nie oszczędzam i dużo chodzę, robię a tu nic...
Gdzie mieszkasz jeśli mogę spytać? Ja mieszkam na Valderøy, woj. Møre og Romsdal 😊
Mieszkasz na wyspie ? Teraz patrzę na końcówkę nazwy miejscowości øy ?
 
reklama
Do góry