reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Dziewczyny ile przed porodem kuje w pochwie ? Ja tak mam w sumie od dzisiaj.
Oj chyba statystyk nie zrobimy :D jak się czyta to niektóre mają takie objawy miesiąc przed. Ja wczoraj zaczęłam mieć bardziej takie uczucie jakbym miała główkę między udami a dzisiaj 39+3 i nadal nic :D
Dokładnie to kłucie to chyba bardzo indywidualne niektórzy czują już od początku 3 trymestru inni wcale. Mnie tez dzisiaj lekko kuje (tez 39 i 3). W piątek na wizycie lekarz stwierdził, że szyjka gotowa; skrócona, lekkie rozwarcie, co mnie zdziwiło bo nie czułam żadnych bóli, napierania, nic kompletnie i tylko czekać na skurcze. Później miałam wrażenie ze po tym badaniu odszedł czop (przynajmniej częściowo) i tak tchnęło w mnie nadzieję, że to może już zaraz ,ale weekend minął i cisza:p
 
U mnie 39 i 4 i raz lub dwa razy poczułam to klocie w ostatnim tygodniu.
Czop siedzi, uplawy bialawe sąPóki co cisza środę na usg i ktg. Pragnę urodzić w przyszłą sobotę 🤩 Tak sobie marzę.
Dziś umyłam wanienkę i złożymy później dostawkę. Przewietrzylam też spiworek do wózka. Muszę jeszcze wyprasowane poeluszki i śpiworek do łóżeczka :-)
 
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi też czuje główkę bardzo nisko.i ciężko chodzić. Ostatnie ubranka jeszcze się pióra tak to wszystko gotowe. I czekamy na rozwiązanie 39 + 2
 
To czekanie najgorsze. Mnie już każdy pyta jak widzi i mnie to już irytuje, jakbym była jakimś obiektem do obserwacji, urodziła już czy nie. 😵🙄
 
reklama
Mi to już psychicznie coraz ciężej, pierwszy poród był w 39+3 to tu też tak byłam nastawiona na wczoraj, może na dzisiaj a tu nic się nie zapowiada. Głowa mnie tylko boli, czuje jakby mnie jakieś przeziębienie brało zamiast poród 🙄 mam wizytę w czwartek już taką ostateczną i byłam przekonana, że się na niej nie zjawię już
 
Do góry