reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Dziewczyny a jak się dziś czujecie ?
Ja od rana nie mogę sobie miejsca znaleźć.. pachwiny mnie strasznie bolą, spojenie łonowe i czuje tak duży ucisk w kroczu, że co chwile chodzę do łazienki bo już nie wiem co ze sobą zrobić.
Wcześniej czułam się czasem podobnie, ale nigdy aż tak mocno jak dziś 🥺
Mi się stawia brzuch najbardziej jak coś porobię No ale nie mam wyjścia samo się nic nie zrobi.skurcze tez zaczynają się pokazywać, I mam coś chyba w stylu czopa śluzowego w takich kawałkach jakby.
 
reklama
Po dzisiejszej kontroli (37+1) mały waży 3200 g, szyjka mocno skrócona i rozwarcie na jeden palec. Lekarka powiedziała że to dobrze wróży bo coś się zaczyna ☺️ dostałam czopki żeby tej szyjce pomóc a do tego nakaz wykorzystywania męża jak najwięcej 🙈
Mam nadzieję że zostały ostatnie dni 🙏🙏🙏
 
o rany co jest. Ja nie wierze oni chyba fabrykuja te testy na covid 😱😱
Gratulacje! ❤️❤️
Ja jestem z 14 lutego. Liczylam na prezent urodzinowy, ale nie dostałam. 🥰🥰


ja mam ten sam dylemat. Mieszkamy w DE. I rodzice moi maja przyjechac do nas 25lutego wiec krotko przed terminem moim. Powinni zdążyć bo ja jakos nie spodziewam sie szybciej akcji porodowej, ale jakby sie jednak zaczelo to dzieci beda musiały zostac z sasiadami chociaz na troche. Martwie sie tym bo szczegolnie corczka potrzebuje opieki, a ci sasiedzi nie maja doswiadczenia z takimi maluszkami. O chlopcow sie nie martwie bo oni to nawet caly dzien moga u sasiadow spedzic bez problemów. Na kiedy masz termin porodu?

moze bedziesz nastepna 😍😍
Syper, że macie tych sąsiadów w razie w 👌 A jeśli nie to rodzice. Ja dziś zdecydowałam że jeśli poród zacznie się w nocy to dzwonie na porodówkę i proszę o przesłanie karetki. Mój mlody jest ulozony posladkowo jeszcze więc nie wiem jak by to było z porodem, będę napierała na ccza wszelką cenę. A jesli za dnia to zawsze do rodzeństwa możemy synka zawieść.
Już dziś płakałam dwa razy przez to, że niewiadomo kiedy się to zacznie, czy będę sama...
 
Dokładnie jeśli chodzi o te testy, to serio co drugiej osobie niby wychodzi bez objawów. Gdyby nie to to w życiu bym nie powiedziała. Czasem mi tez się tak zdaje ze oni to robią specjalnie bo wtedy w ogóle się człowiekiem nie zajmują 🤷‍♀️ Totalnie wywalone
To moja znajoma zgłosiła się na wywołanie i ona negatywna ale mąż pozytywny i teraz leży na oddziale i większości kobiet tak wychodzi, że nagle mąż nie może wejść bo jest pozytywny. A to serio już wygląda podejrzanie, jakby szpital nie chciał mężów bo po co mają się plątać i na ręce patrzeć.
 
To moja znajoma zgłosiła się na wywołanie i ona negatywna ale mąż pozytywny i teraz leży na oddziale i większości kobiet tak wychodzi, że nagle mąż nie może wejść bo jest pozytywny. A to serio już wygląda podejrzanie, jakby szpital nie chciał mężów bo po co mają się plątać i na ręce patrzeć.
Dokładnie tak. Oni w ogóle nie są za bardzo wyszkoleni co do tego wirusa, robią w cztery światy
 
Syper, że macie tych sąsiadów w razie w 👌 A jeśli nie to rodzice. Ja dziś zdecydowałam że jeśli poród zacznie się w nocy to dzwonie na porodówkę i proszę o przesłanie karetki. Mój mlody jest ulozony posladkowo jeszcze więc nie wiem jak by to było z porodem, będę napierała na ccza wszelką cenę. A jesli za dnia to zawsze do rodzeństwa możemy synka zawieść.
Już dziś płakałam dwa razy przez to, że niewiadomo kiedy się to zacznie, czy będę sama...
powinnas miec juz zaplanowana cc. Szkoda, ze tyle stresu cie spotyka.
Po dzisiejszej kontroli (37+1) mały waży 3200 g, szyjka mocno skrócona i rozwarcie na jeden palec. Lekarka powiedziała że to dobrze wróży bo coś się zaczyna ☺️ dostałam czopki żeby tej szyjce pomóc a do tego nakaz wykorzystywania męża jak najwięcej 🙈
Mam nadzieję że zostały ostatnie dni 🙏🙏🙏
fajnie, ze dostalas te czopki. Ja jestem bardzo ciekawa jak to u mnie bedzie. Moj nowy lekarz nie bada mnie za czesto, no i dodatkowo jak juz bada to nawet nic nie mowi jak tam sytuacja. Takze nawet nie wiem 😔 ale czekam cierpliwie.
 
Powiem ci ze ściągnęli opatrunek i kazali dezynfekować. Jak widzę ten szew to 🤢🤮 te szwy są straszne no ale jakoś muszę sobie radzić
Ojej 😲 I czym to dezynfekujesz? Dali Ci coś, czy brałaś z domu jakiś Octenisept? A możesz nosić jakieś majty z siatki czy przeszkadzają?
 
reklama
Ojej 😲 I czym to dezynfekujesz? Dali Ci coś, czy brałaś z domu jakiś Octenisept? A możesz nosić jakieś majty z siatki czy przeszkadzają?
Dają Octenisept na przemycie. Dopiero dzisiaj mogłam ale tez są znacznie obniżone razem z tymi podpaskami poporodowym bo tak to by wchodziły na ranę. Nie wiem jak sobie później chodzić do zdjęcia szwów 🤷‍♀️ Jak mnie wszystkie zwykle będą obcierać w domu
 
Do góry