reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2022

Hej dziewczyny jak dzisiaj wasze samopoczucie? Mnie lekko boli głowa na szczęście nie migrena ale mam ochotę przespać cały dzień 😴
Pogoda dzisiaj ponura, przynajmniej u nas, ciężko słoneczko dojrzeć to i spać się chce ;) ja dzisiaj w miarę się czuje, teraz naszła mnie chwila, że oczy same się zamykają a córka nie daje zasnąć nawet na 5 minut :)
 
reklama
Nie wiem czy tylko mnie hormony dopadają, dziewczyny ciagle na męża się złoszczę i wice versa.
O głupoty 🙀 szok szok i niedowierzanie
Staram sie być spokojna dla dzidzi, ale czasem to bym go rozdarla na strzępy
 
Nie wiem czy tylko mnie hormony dopadają, dziewczyny ciagle na męża się złoszczę i wice versa.
O głupoty 🙀 szok szok i niedowierzanie
Staram sie być spokojna dla dzidzi, ale czasem to bym go rozdarla na strzępy
Ja nie często ale potrafię zacząć krzyczeć np. Jak o coś proszę i on nie wstanie i nie zrobi tego odrazu 🙈 bo ja chce i koniec 😂
 
Hej dziewczyny, przeglądając dokumenty które dostałam od położnej jest tam plan porodu i pytanie o lewtywe i golenie, nie wiem co lepsze czy wystarczy jak sama w domu się ogole a czytając artykuły w internecie nie jest to dobre iż rana po porodzie może wolniej się goić? Co sądzicie jeszcze dużo czasu ale tak jakoś mnie to zastanawia, ja już rodziłam ale za granicą i nikt mi lewatywy nie robił i nie proponował golenia i nie wiem czego tu się spodziewa w szpitalu
 
reklama
Cały czas biorę progesteron I acard. Byłam u lekarza I wszystko z dzieckiem wporzadku a te plamienia to od grzybicy pochwy I ten bol brzucha
no to dobrze, że z dzieckiem wszystko w porządku aczkolwiek chyba wszelkie infekcje pochwy nie są dobre i nie służą ciąży a przede wszystkim ty się przez to źle czujesz
 
Do góry