reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Ja już dziewczyny po tej mojej wizycie na NFZ no to to samo co prywatnie zbadała wszystko w porządku i tak dalej zeszło się trochę bo nie chciało się przekręcić i pokazać dokładnie przezierności karkowej ale powiem wam że najbardziej wkurzające są starsze kobiety również pacjentki komentujące moją długą wizytę w gabinecie tym, że już myślałam, że pani tam rodzi a jakaś inna kobieta jej powiedziała, że po prostu jest wykonywane USG, które trwa a ona , że mnie kiedyś nie badano i jakoś urodziłam...🤦
O matko nienawidzę takich komentarzy, że wszyscy jakoś kiedyś wszystko. To się cofnijmy w czasie i w ogóle będziemy rodzic w domu...
 
reklama
Ja już dziewczyny po tej mojej wizycie na NFZ no to to samo co prywatnie zbadała wszystko w porządku i tak dalej zeszło się trochę bo nie chciało się przekręcić i pokazać dokładnie przezierności karkowej ale powiem wam że najbardziej wkurzające są starsze kobiety również pacjentki komentujące moją długą wizytę w gabinecie tym, że już myślałam, że pani tam rodzi a jakaś inna kobieta jej powiedziała, że po prostu jest wykonywane USG, które trwa a ona , że mnie kiedyś nie badano i jakoś urodziłam...🤦
Ja to bym tej drugiej odpowiedziała to po co Pani przyszła, niech i Pani nie bada 😁
 
Przykre to właśnie, że kobieta kobiecie ale i z większym brzuszkiem przekonamy się ja tak miałam w pierwszej ciąży, że czy miejsca siedzącego czy w kolejce częściej mężczyźni ustępują niż kobiety.
 
Hej dziewczyny. Ja już po. Z dzidzia wszystko dobrze, płci jeszcze nie określił bo mówił, że dziewczynki i chłopcy na tym etapie wyglądają podobnie. Maluch się niemiłosiernie wiercił😂😍 Co do samego lekarza i badania. Badanie trwało koło 30 minut, lekarz straszy miły pan. Nie mówił mi co dokładnie mierzy ale po każdych pomiarach mówił że wszystko dobrze więc tyle mi wystarczy. Mam nadzieję, że już teraz nie bede się tak zamartwiac na codzień co z maluchem bo po badaniach poczulam ulge
 
Ja już dziewczyny po tej mojej wizycie na NFZ no to to samo co prywatnie zbadała wszystko w porządku i tak dalej zeszło się trochę bo nie chciało się przekręcić i pokazać dokładnie przezierności karkowej ale powiem wam że najbardziej wkurzające są starsze kobiety również pacjentki komentujące moją długą wizytę w gabinecie tym, że już myślałam, że pani tam rodzi a jakaś inna kobieta jej powiedziała, że po prostu jest wykonywane USG, które trwa a ona , że mnie kiedyś nie badano i jakoś urodziłam...🤦
Masakra co za babsztyl😡
 
Nie wytrzymałam. Poszłam dzisiaj do innego lekarza na USG prenatalne. Wszystko jest ok. Rośniemy prawidłowo, ale maluszek przez większość czasu zasłaniał się pępowiną i nie można było wykonać pomiaru kości nosowej. Potem fiknął dwa fikołki i dał się zmierzyć. Wyszły jeszcze jakieś dwie cysty/torbiele w worku owodniowym które mnie martwią, lekarz powiedział tylko, że tak czasami bywa. Dzisiaj będę spać spokojnie 🤤 termin porodu na 21.03
 
Dziewczyny czy któraś zmaga się z bólami brzucha? Ja odczuwam je mocniej od kilku dni. Niby nie są bardzo mocne, ale dosyć odczuwalne. Boli przez kilka minut i przestaje, tak kilka razy w ciągu dnia. Trochę zaczyna mnie to martwić bo w pierwszej ciąży tego nie było.
 
reklama
Dziewczyny czy któraś zmaga się z bólami brzucha? Ja odczuwam je mocniej od kilku dni. Niby nie są bardzo mocne, ale dosyć odczuwalne. Boli przez kilka minut i przestaje, tak kilka razy w ciągu dnia. Trochę zaczyna mnie to martwić bo w pierwszej ciąży tego nie było.
Ja miałam tak 2-3dni, dzisiaj jest w miarę spokojnie. To normalne, takie bóle występują, ja tez się martwię czasem myśle, ale to mina🙌 mi pomaga aspargin, leżenie na łóżku pod kocykiem i Netflix. ☺️
 
Do góry