reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Hej dziewczyny u mnie dziś 11tydzien, mam od rana dużo śluzu białego, wkładki co chwile wymieniam. Skurcze, takie bóle kłucie od pępka w dol i na boku macicy.
Tez tak miałyście?
Biorę aspargin, duphaston. Póki co staram się nie martwic🙄🙌
To chyba normalne. Macica produkuje "czop" chroniący dziecko :) dopóki śluz nie ma dziwnego zapachu lub konsystencji i koloru to wszystko jest okej :)
 
reklama
Czesc z rana 🙂
Jak tam sie dziewczyny dzis czujecie? U mnie 2 noc z rzedu jakas taka ciezka nie moglam sie ulozyc 🙉
Dziewczyny, moze pytanie glupie, ale jak wy spicie- na boku na plecach a moze madal na brzuchu, czy uzywacie jakis rogali, poduszek?
U nas dzis 13+6 tc i wczoraj dosc mocno kuły mnie boki i ciagnelo podbrzusze i cholerka biodro mnie boli prawe
Hej, ja to jeszcze w każdej pozycji, uwielbiam na brzuchu więc korzystam póki mogę 😅 u mnie 11+5. Poduchę mam od szwagierki ale jeszcze z niej nie korzystam 😁
 
Czesc z rana 🙂
Jak tam sie dziewczyny dzis czujecie? U mnie 2 noc z rzedu jakas taka ciezka nie moglam sie ulozyc 🙉
Dziewczyny, moze pytanie glupie, ale jak wy spicie- na boku na plecach a moze madal na brzuchu, czy uzywacie jakis rogali, poduszek?
U nas dzis 13+6 tc i wczoraj dosc mocno kuły mnie boki i ciagnelo podbrzusze i cholerka biodro mnie boli prawe
Hej hej. Ja mam z tym problem bo lubiałam spać na brzuchu i na.plecsch a że jestem w 15 tc to obie formy zaczynają odpadać 🙄 uczę się spać na bokach 😅
Boki będą cie bolec bo brzuszek rośnie. Niestety tak już będzie aż do porodu 😉
 
Ja staram się nie spać już na brzuchu chociaż podobno do około 20 tyg można...nie wiem ale mama mówi, że spała nawet z dużym brzuchem bo inaczej nie umiała. A tak to obojętnie, jak uda mi się zasnąć. U mnie dzisiaj 13 i 6 i wczoraj zrobiło się jakoś wilgotniej, więcej śluzu się pojawiło takiego przezroczysto biało żółtawego. Ale to chyba norma... zresztą dzisiaj mam wizytę to zapytam.
 
Hej dziewczyny u mnie dziś 11tydzien, mam od rana dużo śluzu białego, wkładki co chwile wymieniam. Skurcze, takie bóle kłucie od pępka w dol i na boku macicy.
Tez tak miałyście?
Biorę aspargin, duphaston. Póki co staram się nie martwic🙄🙌
Śluz co jakiś czas, ból też - jak boli dłużej, to biorę nospe i przekonuje się, bóle są normalne ;)
 
No niestety. Mi jest tam ciężko się odnaleźć. Strasznie dużo wiadomości :) wolę tutaj
Tak, ja od kilku dni mogę sprawdzić forum raz dziennie (staż i praca od rana do 24 przez 3 dni w tym i przyszłym tygodniu - super drogie laboratorium) i jak przyrasta za każdym razem o 50-100 stron, to mnie to przerasta 😅
 
Tak, ja od kilku dni mogę sprawdzić forum raz dziennie (staż i praca od rana do 24 przez 3 dni w tym i przyszłym tygodniu - super drogie laboratorium) i jak przyrasta za każdym razem o 50-100 stron, to mnie to przerasta 😅
to fakt dziewczyny na forum priv pisza z predkoscia swiatla 😂 rano wchodze nadrabiam posty tam. Za godzine wchodze a tam z 5-6 stron i spowrotem trzeba nadrabiac 🤪
 
Hej wszystkim. Dziękuję za odpowiedzi odnośnie prywatnej grupy ale skoro tam jest tyle tego czytania to ja wolę zostać tutaj😊 Co do spania to ja się już ułożyć nie mogę 😂 bo i tak po chwili zmieniam pozycję bo tu coś zakłuje, tu coś pociągnie...niestety takie uroki. Ja mam dzisiaj o 16 prenatalne i mam nadzieję że to nie będzie trwało 5 minut tylko rzetelnie wszystko sprawdzą. Stres mam mega 😬
 
Hej wszystkim. Dziękuję za odpowiedzi odnośnie prywatnej grupy ale skoro tam jest tyle tego czytania to ja wolę zostać tutaj😊 Co do spania to ja się już ułożyć nie mogę 😂 bo i tak po chwili zmieniam pozycję bo tu coś zakłuje, tu coś pociągnie...niestety takie uroki. Ja mam dzisiaj o 16 prenatalne i mam nadzieję że to nie będzie trwało 5 minut tylko rzetelnie wszystko sprawdzą. Stres mam mega 😬
Ja dzisiaj mam takie moje planowe prenatalne u gin, u której prowadzę ciążę. W piątek byłam sobie prywatnie a dzisiaj jest 13 i 6 więc ostatnia chwila a u mnie wg USG ciąża starsza więc trochę późno a tak zapisują na NFZ bo lekarz raz w tyg przyjmuje, pacjentek mnóstwo. Nie zależy im. Ale już idę z wiedzą usłyszaną na prywatnej wizycie...chociaż może siusiak urósł przez ten tydzień :D mąż byłby zadowolony :D
 
reklama
Hej wszystkim. Dziękuję za odpowiedzi odnośnie prywatnej grupy ale skoro tam jest tyle tego czytania to ja wolę zostać tutaj😊 Co do spania to ja się już ułożyć nie mogę 😂 bo i tak po chwili zmieniam pozycję bo tu coś zakłuje, tu coś pociągnie...niestety takie uroki. Ja mam dzisiaj o 16 prenatalne i mam nadzieję że to nie będzie trwało 5 minut tylko rzetelnie wszystko sprawdzą. Stres mam mega 😬
Powodzenia!
 
Do góry