reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Czy Wasze brzuszki też pojawiają się i znikają? Wczoraj rano wstałam z małą, okrągłą piłeczką 😍 a po kilku godzinach piłeczka zniknęła i byłam płaska jak deska 😉 Dzisiaj u mnie 14 + 4 t 😊
 
Czy Wasze brzuszki też pojawiają się i znikają? Wczoraj rano wstałam z małą, okrągłą piłeczką 😍 a po kilku godzinach piłeczka zniknęła i byłam płaska jak deska 😉 Dzisiaj u mnie 14 + 4 t 😊
Ja mam 14t3d i wieczorem wydaje mi się że mam mega odstający brzuch a rano wstaje i prawie nic nie widać 🤷‍♀️ Ja nie wiem o co chodzi 😂
 
Grupa jest. Administratorka była w podróży poślubnej. Dopiero wróciła i pewnie się teraz do Was odezwie.
@julianap szukają Cię :)
Potwierdzam, dopiero wróciłam po ponad tygodniowej nieobecności. :) Dziewczyny, które pisały do mnie w prywatnej wiadomości - zostałyście przeze mnie zgłoszone do dodania do grupy zamkniętej wczoraj. Nie wiem kiedy adminka Was doda, tylko ona może na podstawie listy która jej wyśle. Zwykle trwa to kilka dni do około tygodnia. Jak dostanę info, że Was dodała to odpisze z linkiem do grupy;)
 
Potwierdzam, dopiero wróciłam po ponad tygodniowej nieobecności. :) Dziewczyny, które pisały do mnie w prywatnej wiadomości - zostałyście przeze mnie zgłoszone do dodania do grupy zamkniętej wczoraj. Nie wiem kiedy adminka Was doda, tylko ona może na podstawie listy która jej wyśle. Zwykle trwa to kilka dni do około tygodnia. Jak dostanę info, że Was dodała to odpisze z linkiem do grupy;)
Dzięki! 😃 I wszystkiego dobrego na nowej drodze życia 😃😊
 
reklama
Cześć dziewczyny ja od rana przeboje. Wstałam z opuchniętym polikiem okazało się, że ułamało mi się wypełnienie i wbiło w dziąsło. Jak już usiadłam na fotelu to mi dentystka wszystkie zęby zrobiła i mam z głowy, chociaż teraz się czuje jakby mi ktoś twarz obił 😂
 
Do góry