reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Ja dzisiaj średnio, tak jak zawsze ostatnio 🙁 słabo mi tak, że nie mogę obowiązków domowych normalnie wykonać bo np powiesze trochę prania i już muszę iść usiąść bo mi słabo. Tak samo jest jak gdzieś idę...parę kroków i muszę usiąść. A dziś hit - zwymiotowalam bo paru łykach wody samą wodą😂
Kurde może coś ciśnienie ci wariuje? Mi sie tylko pare razy zdarzył ogromy ból głowy, ale to taki ze dzień wyjęty z życia
 
Nadciśnienie, podobno jest niebezpieczne w ciąży. Ja sama mam zespół Barlowa więc może dlatego wskazana jest kontrola
Aaa bo u mnie właśnie w rodzinie jest nadciśnienie ale bardziej chyba o podłożu nerwowym itd...ale ja zawsze w miarę niskie. Co do ciśnienia to fakt, jak leżałam przed pierwszym porodem w szpitalu to kobietki z nadciśnieniem wcześniej kładli i wywoływali poród
 
Kurde może coś ciśnienie ci wariuje? Mi sie tylko pare razy zdarzył ogromy ból głowy, ale to taki ze dzień wyjęty z życia
Ciśnienie mam idealne bo sobie mierze co jakiś czas. Na ostatniej wizycie u mojego gina też mi zmierzyła i mówiła że mam książkowe. Mówiłam jej o tym braku siły to powiedziała tylko, że u niektórych kobiet tak wygląda ciąża..totalnie wysysa energię i to niby nie jest nic dziwnego. Także tego się trzymam😊 Mam jednak nadzieję, że szybko to minie bo nie pozwala mi to normalnie funkcjonować 🥴
 
Pamiętam, że lajkowałam ale chyba nikt mnie nie dodał albo nie wiem jak w to wejść 😂
Ja zobaczyłam grupę przypadkiem - trzeba się cofnąć w wątku forum (jak na załączonym zdjęciu) i tam pokazało mi się na górze :)
 

Załączniki

  • 8720A78C-2C64-47A4-9197-F200B9C649B7.jpeg
    8720A78C-2C64-47A4-9197-F200B9C649B7.jpeg
    106,6 KB · Wyświetleń: 49
reklama
Do góry