reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Tak, mój tez ma dobre serduszko i przy krwiaki robił w domu absolutnie wszystko :). Teraz tez kazał mi leżeć, a sam biega i w drodze powrotnej zrobi zakupki :)

Oby szybko przeszło i nie było uciążliwe! Syropek z cebuli? :)
Daje mu leki. Gorzej jak mnie weźmie. W ciąży tylko apap. Coś wgl można na przeziębienie lub ból gardła?
 
reklama
Ja dzisiaj o dziwo mega dobrze się czuje. Ogólnie od paru dni oprócz jakiś tam kłuć pare razy na dzień to dosłownie nic. Aż mnie to dziwi bardzo i się zastanawiam czy można się w ciazy czuć tak dobrze? 🙈😂
Ja dzisiaj średnio, tak jak zawsze ostatnio 🙁 słabo mi tak, że nie mogę obowiązków domowych normalnie wykonać bo np powiesze trochę prania i już muszę iść usiąść bo mi słabo. Tak samo jest jak gdzieś idę...parę kroków i muszę usiąść. A dziś hit - zwymiotowalam bo paru łykach wody samą wodą😂
 
Ja dzisiaj średnio, tak jak zawsze ostatnio 🙁 słabo mi tak, że nie mogę obowiązków domowych normalnie wykonać bo np powiesze trochę prania i już muszę iść usiąść bo mi słabo. Tak samo jest jak gdzieś idę...parę kroków i muszę usiąść. A dziś hit - zwymiotowalam bo paru łykach wody samą wodą😂
A czy kontrolujesz ciśnienie 3 razy dziennie? Mi ginekologa odrazu kazał jak było mi tak słabo 😊
 
reklama
Do góry