reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Cześć dziewczyny ja od rana przeboje. Wstałam z opuchniętym polikiem okazało się, że ułamało mi się wypełnienie i wbiło w dziąsło. Jak już usiadłam na fotelu to mi dentystka wszystkie zęby zrobiła i mam z głowy, chociaż teraz się czuje jakby mi ktoś twarz obił 😂
Haha dobrze ze ci przy okazji wszystkie zrobila, masz z głowy 😃 Ale wszystko bez znieczulenia w ciazy u dentysty?
 
reklama
Ze znieczuleniem normalnie, tak to chyba bym tam umarła 😂 znieczulenie u dentysty jest bezpieczne w ciąży dla matki i dziecka :)
Uf to dobrze wiedzieć 😂 Bo jak bym pomyślała ze bez, to bym padła na zawał 😂 Kiedyś jak byłam dzieckiem robiłam wszystko bez znieczulenia i nie wiem jak ja to robiłam 😂 później przyszła dorosłość, i nagle strach przed dentystą i odkąd biorę znieczulenie to już nie wyobrażam sobie robić coś bez
 
Uf to dobrze wiedzieć 😂 Bo jak bym pomyślała ze bez, to bym padła na zawał 😂 Kiedyś jak byłam dzieckiem robiłam wszystko bez znieczulenia i nie wiem jak ja to robiłam 😂 później przyszła dorosłość, i nagle strach przed dentystą i odkąd biorę znieczulenie to już nie wyobrażam sobie robić coś bez
Też pamiętam jak to bolało 😂 na szczęście moja dobra koleżanka otworzyła gabinet i czuję się u niej tak swobodnie, że dzisiaj prawie przysnęłam 😂
 
Ja mam dokładnie tak samo, rano prawie nic nie widać a wieczorem już jest znaczny brzuszek. Wydaje mi się, ze to przez problemy trawienne😐
Może chociaż ja jakoś nie odczuwam żadnych dolegliwości trawiennych. A może tak jest? Nie wiemy 😂 wiem tylko ze ze spodni 34,36 musiałam przejść na 38 i nawet w niektore 38 tez nie mogę wejść 😂 w sensie nie zapnę się
 
Ja mam dokładnie tak samo, rano prawie nic nie widać a wieczorem już jest znaczny brzuszek. Wydaje mi się, ze to przez problemy trawienne😐
Ja też tak mam, wystarczy zjeść śniadanie i już brzuszek wydaje się krąglejszy. Chyba wypełniony żołądek i jelita powiększają brzuch. Ale cieszmy się dziewczęta, że jeszcze mało co widać. Bo to co widać teraz u niektórych kiedy dzieciątko waży kilkadziesiąt gram a mamusie twierdzą jaki to już mają duży ciążowy brzuch to chyba po prostu tkanka tłuszczowa, która niestety po porodzie nie zginie tak szybko i już nie będzie mogła być wytłumaczona ciąża. Moja sąsiadka w drugiej ciąży już od 10/11 tygodnia miała duży brzuch jak kobieta w 6 miesiącu ale tłumaczyła się, że drugą ciążę widać szybciej i niestety są dwa lata po porodzie a ona nadal ma taki brzuch. I to nie to, że oponka na dole w stylu skóry tylko brzuch zaczynający się pod piersiami.
 
Ja też tak mam, wystarczy zjeść śniadanie i już brzuszek wydaje się krąglejszy. Chyba wypełniony żołądek i jelita powiększają brzuch. Ale cieszmy się dziewczęta, że jeszcze mało co widać. Bo to co widać teraz u niektórych kiedy dzieciątko waży kilkadziesiąt gram a mamusie twierdzą jaki to już mają duży ciążowy brzuch to chyba po prostu tkanka tłuszczowa, która niestety po porodzie nie zginie tak szybko i już nie będzie mogła być wytłumaczona ciąża. Moja sąsiadka w drugiej ciąży już od 10/11 tygodnia miała duży brzuch jak kobieta w 6 miesiącu ale tłumaczyła się, że drugą ciążę widać szybciej i niestety są dwa lata po porodzie a ona nadal ma taki brzuch. I to nie to, że oponka na dole w stylu skóry tylko brzuch zaczynający się pod piersiami.
Mnie zaczął się lekko zaokrąglać w 9 tygodniu ciazy, tylko u mnie bliźniaki i nie wiem gdzie one się tam mieszczą w ogóle 🙈😃
 
reklama
Mnie zaczął się lekko zaokrąglać w 9 tygodniu ciazy, tylko u mnie bliźniaki i nie wiem gdzie one się tam mieszczą w ogóle 🙈😃
O to u Ciebie na pewno szybciej widać 😁
Ja też tak mam, wystarczy zjeść śniadanie i już brzuszek wydaje się krąglejszy. Chyba wypełniony żołądek i jelita powiększają brzuch. Ale cieszmy się dziewczęta, że jeszcze mało co widać. Bo to co widać teraz u niektórych kiedy dzieciątko waży kilkadziesiąt gram a mamusie twierdzą jaki to już mają duży ciążowy brzuch to chyba po prostu tkanka tłuszczowa, która niestety po porodzie nie zginie tak szybko i już nie będzie mogła być wytłumaczona ciąża. Moja sąsiadka w drugiej ciąży już od 10/11 tygodnia miała duży brzuch jak kobieta w 6 miesiącu ale tłumaczyła się, że drugą ciążę widać szybciej i niestety są dwa lata po porodzie a ona nadal ma taki brzuch. I to nie to, że oponka na dole w stylu skóry tylko brzuch zaczynający się pod piersiami.
Ja mam swój lekko wyhodowany brzuszek 😂niestety taka chyba moja uroda bo zawsze pierwsze co to tyłam na brzuchu, nie jest jakiś mega duży ale zawsze jak ktoś mnie pyta czy mam już brzuch to mówię "mam, mam ten co sobie całe życie hodowałam" 😂
 
Do góry