reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
To chyba jakoś tak regionami też jest tendencja, bo np od kilku lat Julia w czołówce popularności a w przedszkolu córka jedna była tylko na trzy grupy dzieciaków.
 
Nie ma co panikowac na zapas. Moja ginekolog powiedziala mi ze w tych wynikach nie ma norm dla kobiet ciezarnych wiec odstepstwa sie zdarzaja i to bardzo czesto. Glowa do gory 😘
Mój profesor też tak powiedział bo jak spojrzałam na flagownaie to albo w dół albo w gore i mówię umieram już, dziecko też umrze przez moja krew 🤦‍♀️
 
witam dziewczyny :)
co tu tak cicho od wczoraj ? :rolleyes:
śpią jeszcze wszystkie ?
dziś mam wizytę u gina wieczorem, mąż mnie zawiezie :rolleyes2:
ja to już tak się stresuje, a mąż chyba jeszcze bardziej :rolleyes2:
biorę się za prasowanie i robienie sałatki, potem zakupy :)
Trzymamy kciuki za wizytę, ja wczoraj nie wiem jak wy, ale totalny len i spanie 🙄😚 po 7dniach moje zaparcia ustały, wiec ulga niesamowita 👍
 
A myślicie już dziewczyny nad imionami dla dzieci? Ja wczoraj wróciłam z badań i fakt, że będzie to dziewczynka jednak nas zaskoczył mimo, że czułam, że będzie druga córka to gdzieś w podświadomości od dawna chciałam małego Stasia :D a tu córka. Mąż już wymyśla jakieś dziwne imiona, totalnie nie możemy się dogadać :D pierwsza jest Julka i drugie też bym chciała jakieś łatwe, bo ma koleżankę w przedszkolu Walerie...i jak widzę jak te dzieci się męczą żeby wymówić to imię to porażka :D
Ja zupełnie na odwrót , uwielbiam inne imiona bo są wyjątkowe 😊 był taki moment ze wszyscy nasi znajomi którzy mieli córki dali na imię Julia , mieszkaliśmy jeszcze wtedy w De, było ich 5 a mieliśmy ograniczone grono polskich znajomych. moja córka nigdy nie umiała wytłumaczyć o którą chodzi.
 
reklama
Oby rocznik 2022 obfitował w inne bo ja już zdania nie zmienię, no chyba że będzie chłopak 😜
Ja bym się tym nie przejmowała, że to imię jest coraz bardziej popularne 😊 Ja w klasie miałam 3 dziewczyny o takim samym imieniu jak ja i nawet mi przez myśl nie przeszło, że to jakiś problem. Za to dziewczyna, która miała bardzo oryginalne imię zawsze mówiła, że jej rodzice krzywdę zrobili i miała opory przed przedstawianiem się. Ja raczej wybiorę jakieś imię z tych bardziej popularnych.
 
Do góry