reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
To chyba jakoś tak regionami też jest tendencja, bo np od kilku lat Julia w czołówce popularności a w przedszkolu córka jedna była tylko na trzy grupy dzieciaków.
 
Nie ma co panikowac na zapas. Moja ginekolog powiedziala mi ze w tych wynikach nie ma norm dla kobiet ciezarnych wiec odstepstwa sie zdarzaja i to bardzo czesto. Glowa do gory 😘
Mój profesor też tak powiedział bo jak spojrzałam na flagownaie to albo w dół albo w gore i mówię umieram już, dziecko też umrze przez moja krew 🤦‍♀️
 
witam dziewczyny :)
co tu tak cicho od wczoraj ? :rolleyes:
śpią jeszcze wszystkie ?
dziś mam wizytę u gina wieczorem, mąż mnie zawiezie :rolleyes2:
ja to już tak się stresuje, a mąż chyba jeszcze bardziej :rolleyes2:
biorę się za prasowanie i robienie sałatki, potem zakupy :)
Trzymamy kciuki za wizytę, ja wczoraj nie wiem jak wy, ale totalny len i spanie 🙄😚 po 7dniach moje zaparcia ustały, wiec ulga niesamowita 👍
 
A myślicie już dziewczyny nad imionami dla dzieci? Ja wczoraj wróciłam z badań i fakt, że będzie to dziewczynka jednak nas zaskoczył mimo, że czułam, że będzie druga córka to gdzieś w podświadomości od dawna chciałam małego Stasia :D a tu córka. Mąż już wymyśla jakieś dziwne imiona, totalnie nie możemy się dogadać :D pierwsza jest Julka i drugie też bym chciała jakieś łatwe, bo ma koleżankę w przedszkolu Walerie...i jak widzę jak te dzieci się męczą żeby wymówić to imię to porażka :D
Ja zupełnie na odwrót , uwielbiam inne imiona bo są wyjątkowe 😊 był taki moment ze wszyscy nasi znajomi którzy mieli córki dali na imię Julia , mieszkaliśmy jeszcze wtedy w De, było ich 5 a mieliśmy ograniczone grono polskich znajomych. moja córka nigdy nie umiała wytłumaczyć o którą chodzi.
 
reklama
Oby rocznik 2022 obfitował w inne bo ja już zdania nie zmienię, no chyba że będzie chłopak 😜
Ja bym się tym nie przejmowała, że to imię jest coraz bardziej popularne 😊 Ja w klasie miałam 3 dziewczyny o takim samym imieniu jak ja i nawet mi przez myśl nie przeszło, że to jakiś problem. Za to dziewczyna, która miała bardzo oryginalne imię zawsze mówiła, że jej rodzice krzywdę zrobili i miała opory przed przedstawianiem się. Ja raczej wybiorę jakieś imię z tych bardziej popularnych.
 
Do góry