reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Dziewczyny co polecacie na opryszczke? Dopadlo mnie dzisiaj rano a na prenatalnych zapomnialam po prostu zapytac. Bylam przed wczoraj u szwagierki i zmarzlam troche bo osuszali mieszkanie w bloku klimatyzacja bo jeszcze nie pala u nich a wywiesila mokre pranie i duza wilgotnosc powietrza byla
Erazaban - bezpieczny dla kobiet w ciąży.
ps. Jest to nawaracajaca opryszczka? Czy pierwsza w życiu?
 
reklama
Witam, napiszcie Kochane jak wyglądało Wasze badanie prenatalne tzn. Ile trwało, czy było przez powłoki brzuszne i czy po badaniu dostałyście jakiś opis wyników, zdjęcia itd. Mój lekarz jest świetnym specjalista ale niestety nie jest zbyt rozmowny więc martwię się czy otrzymam wyniki, które będę mogła skonsultować z innym lekarzem.
Moje trwało około 40 minut i było przez brzuch. Niestety nie wpuścili męża na badanie. Miała wyniki pappy ze sobą wiec lekarz od razu dał mi opis , do tego dostałam zdjeci i filmik nagrany na pendrive 😉
 
Nigdy Apap na mnie nie działał, chociaż już w ostateczności na pewno bym wzięła, ale trochę się boje bo biorę leki na rozrzedzenie krwi. Muszę następnym razem zapytać lekarza ale jakoś się przemęczyłam dzisiaj [emoji28]
Może spróbuj amolem posmarować czoło może trochę przejdzie. Na mnie też nigdy nie działał zawsze brałam ibum, ale niestety w ciąży tylko apap i o dziwo chociaż trochę pomaga.
 
Moje trwało około 40 minut i było przez brzuch. Niestety nie wpuścili męża na badanie. Miała wyniki pappy ze sobą wiec lekarz od razu dał mi opis , do tego dostałam zdjeci i filmik nagrany na pendrive 😉
moje badanie trwalo rowniutenko godzine. Moja ginekolog za kazdym razem jak mierzyla poszczegolne czesci ciala to mowila mi co robi i jakie to ma znaczenie. Praktycznie na sam koniec sluchalysmy serduszka. Pozniej pokazala mi jeszcze raz raczki nozki nosek to jak bobo macha raczkami. A juz na sam koniec zbadala tez przeplyw czegos tam - nie pamietam- do serduszka. Okreslila plec na 90 %. Dostalam 4 zdjecia i taki ogolny opis badania.
 
Dziewczyny jak radzicie sobie z bólami głowy? Od paru dni było zimno i pochmurnie a dzisiaj tak słońce swieci od rana, pewnie zmiana ciśnienia i jestem nie do życia bo jedna strona głowy mnie boli
Ja ostatnio mam migrenę za migrena. W ostateczności biorę apap ale to dla mnie jak tiktak więc nie wiem czy jest sens. Niedługo mam wizytę więc zapytam ginekologa czy mogę chodzić do osteopaty bo bardzo mi pomógł w migrenach przed ciąża 😊
 
Ja ostatnio mam migrenę za migrena. W ostateczności biorę apap ale to dla mnie jak tiktak więc nie wiem czy jest sens. Niedługo mam wizytę więc zapytam ginekologa czy mogę chodzić do osteopaty bo bardzo mi pomógł w migrenach przed ciąża 😊
Każdą z nas pewnie co innego męczy...mnie znowu strasznie boli kręgosłup w odcinku lędźwiowym. Czasami jak siądę tak na pół leżąco to ciężko mi się podnieść 🙆
 
reklama
Do góry