reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Cześć dziewczyny....witam się w piąteczek, jak na razie słoneczny, oby był dla mnie udanym dniem, za 2 godziny prenatalne 🤯 stres rośnie. Ogarniam córkę do przedszkola, dobudzam to może czas szybko minie chociaż jakoś nie mam apetytu ze stresu żeby coś zjeść nawet 😕
 
reklama
Witam piątkowo :)
doczytałam ufffff :)
Mnie też boli kręgosłup, nie dość, że miałam duże piersi przed ciąża to w ciąży już całkiem, ciężko dźwigać 😂
u mnie rwa zaczyna doskwierać, na razie ćmi wieczorami, ale z Nikosiem miałam to samo, apogeum było koło 20 tygodnia .....
Ja ostatnio mam migrenę za migrena. W ostateczności biorę apap ale to dla mnie jak tiktak więc nie wiem czy jest sens. Niedługo mam wizytę więc zapytam ginekologa czy mogę chodzić do osteopaty bo bardzo mi pomógł w migrenach przed ciąża 😊
ja jestem z kolei niskociśnieniowiec i jak się zaczynają skoki ciśnienia to zdycham, dodatkowo apap na mnie w ogóle nie działa ..... mam nadzieje że mi zatoki nie wrócą bo po ścianach będę chodzić ....

dla wszystkich dziewczyn po wizytach czy prenatalnych gratulacje :)
wizytę u gina mi przełożyli z 9 września na jutro na 19.40, z jednej strony się cieszę, a z drugiej strony mam takiego stresa ze masakra :rolleyes2: trzymać kciuki jutro ....
młody dziś ma dopiero na 11.00 do szkoły to nie ma wariatkowa z rana 😂
lecę się ogarnąć i po pieczywko :)
 
Cześć dziewczyny....witam się w piąteczek, jak na razie słoneczny, oby był dla mnie udanym dniem, za 2 godziny prenatalne 🤯 stres rośnie. Ogarniam córkę do przedszkola, dobudzam to może czas szybko minie chociaż jakoś nie mam apetytu ze stresu żeby coś zjeść nawet 😕
trzymam kciuki :)
Ty trzymaj za mnie jutro :)
 
Nie sądziłam że bóle kręgosłupa pojawią się tak szybko, ale widzę że nie jestem sama. U mnie pewnie skończy się na wózku, zastanawiam się tylko w którym miesiącu. Mój mały wojownik dał radę kiedy nie dawali nam szans to teraz ja muszę wytrzymać. Powodzenia na prenatalnych. Ja mam dopiero we środę.
 
Nie sądziłam że bóle kręgosłupa pojawią się tak szybko, ale widzę że nie jestem sama. U mnie pewnie skończy się na wózku, zastanawiam się tylko w którym miesiącu. Mój mały wojownik dał radę kiedy nie dawali nam szans to teraz ja muszę wytrzymać. Powodzenia na prenatalnych. Ja mam dopiero we środę.
Z kręgosłupem to właśnie tak jak mnie boli na odcinku lędźwiowym to podobno tam się wszystko rozluźnia, miednica inaczej ustawia itd ale w pierwszej ciąży tak nie miałam. I dziwnie podobnie to boli tak jak bóle porodowe z krzyża 🤦😣 złe wspomnienie
 
Dzisiaj moja ginekolog na badaniach prenatalnych powiedziala mi ze 12+6 to idealny czas na prenatalne bo pozniej czym ciaza starsza to jest gorzej okreslic jakis parametr przeplywu jakiegos tam serduszka ale dokladnie nie pamietam. A jak za mala ciaza to moze byc dopochwowo bo moze nie udac sie uchwycic wszystkich parametrow.
No zobaczymy. Najwyżej pojadę jeszcze raz. Pytali się w którym aktualnie jestem, wiec obliczyli taki termin.
✊✊ oby tylko było wszystko dobrze
 
moje badanie trwalo rowniutenko godzine. Moja ginekolog za kazdym razem jak mierzyla poszczegolne czesci ciala to mowila mi co robi i jakie to ma znaczenie. Praktycznie na sam koniec sluchalysmy serduszka. Pozniej pokazala mi jeszcze raz raczki nozki nosek to jak bobo macha raczkami. A juz na sam koniec zbadala tez przeplyw czegos tam - nie pamietam- do serduszka. Okreslila plec na 90 %. Dostalam 4 zdjecia i taki ogolny opis badania.
W którym tygodniu jesteś 😊?
 
Z tymi prenatalnymi w 12 i 6 dni to może i coś jest bo ja np nie kwalifikuje się na refundowaną pappa a w pobliskiej miejscowości szpital robi sobie jakieś badania i robią za darmo bo dostali dofinansowanie i dostałam na nich namiar, że jak chce to mogę się za darmo przebadać u nich prenatalne z pappa a mam 26 lat. Zadzwoniłam tam to pani rejestrująca, że to musiałoby być 12w6d, ponieważ tak się tylko bada. Nie było terminu i niestety się nie załapałam :(.
 
reklama
Z tymi prenatalnymi w 12 i 6 dni to może i coś jest bo ja np nie kwalifikuje się na refundowaną pappa a w pobliskiej miejscowości szpital robi sobie jakieś badania i robią za darmo bo dostali dofinansowanie i dostałam na nich namiar, że jak chce to mogę się za darmo przebadać u nich prenatalne z pappa a mam 26 lat. Zadzwoniłam tam to pani rejestrująca, że to musiałoby być 12w6d, ponieważ tak się tylko bada. Nie było terminu i niestety się nie załapałam :(.
Dziwne, mnie w równym 12t badali prenatalnie. Lekarz mówił że od 11 do końca 13 można robić
 
Do góry