reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Trzymam kciuki
Cześć dziewczyny....witam się w piąteczek, jak na razie słoneczny, oby był dla mnie udanym dniem, za 2 godziny prenatalne 🤯 stres rośnie. Ogarniam córkę do przedszkola, dobudzam to może czas szybko minie chociaż jakoś nie mam apetytu ze stresu żeby coś zjeść nawet 😕
Trzymam kciuki ja mam 17wrzrsnia a już się też denurwuje
 
Z tymi prenatalnymi w 12 i 6 dni to może i coś jest bo ja np nie kwalifikuje się na refundowaną pappa a w pobliskiej miejscowości szpital robi sobie jakieś badania i robią za darmo bo dostali dofinansowanie i dostałam na nich namiar, że jak chce to mogę się za darmo przebadać u nich prenatalne z pappa a mam 26 lat. Zadzwoniłam tam to pani rejestrująca, że to musiałoby być 12w6d, ponieważ tak się tylko bada. Nie było terminu i niestety się nie załapałam :(.
Tak teraz też sprawdziłem z ciekawości mam wizytę na prenatalne i w Pappe 17wrz i wtedy będę dokładnie 12.w6d mudi coś w tym być bo vholam mieć za 3dni potem i wyraźninie mi powiedzieli ze w tym dniu powinnam być ze Pani doktor nie bada tak późno
 
Tak teraz też sprawdziłem z ciekawości mam wizytę na prenatalne i w Pappe 17wrz i wtedy będę dokładnie 12.w6d mudi coś w tym być bo vholam mieć za 3dni potem i wyraźninie mi powiedzieli ze w tym dniu powinnam być ze Pani doktor nie bada tak późno
Właśnie ja byłam dzisiaj, równe 13 tyg i wszystko ok. Mąż liczył na syna bo córka już jest a tu niestety psitka druga ;) ale ważne, że zdrowe, przynajmniej na obecnym etapie zbadała to co mogła i jest wszystko ok ;)
 
Ja myśle że gdybym nie miała refundowanego to tez bym nie robiła pewnie
Ja to nawet nie wiem jakie to badanie wykrywa choroby ale wydaje mi się, że w większości są to takie choroby typu na przykład zespół Downa to on no wykryje prawdopodobieństwo tak ale tego się nie wyleczy więc po prostu żyłabym kolejne te sześć miesięcy ze świadomością, że mam w sobie chore dziecko i czasami to ja nie wiem co lepsze czy już całą ciążę się martwić czy wiedzieć czy nie wiedzieć i tak naprawdę jedynie może to skłonić kogoś nie wiem do usunięcia ciąży chociaż myślę, że może są też choroby, w których właśnie ten test pomaga i pozwala przeciwdziałać jakimś dalszym powikłaniom. Więc to już decyzja rodziców czy badać się czy nie :)
 
reklama
Trzymam kciuki

Trzymam kciuki ja mam 17wrzrsnia a już się też denurwuje
ja podobnie, prenatalne 17 września, już mam mega stresa ....
Właśnie ja byłam dzisiaj, równe 13 tyg i wszystko ok. Mąż liczył na syna bo córka już jest a tu niestety psitka druga ;) ale ważne, że zdrowe, przynajmniej na obecnym etapie zbadała to co mogła i jest wszystko ok ;)
gratulacje :) będzie druga córcia :)
Tak teraz też sprawdziłem z ciekawości mam wizytę na prenatalne i w Pappe 17wrz i wtedy będę dokładnie 12.w6d mudi coś w tym być bo vholam mieć za 3dni potem i wyraźninie mi powiedzieli ze w tym dniu powinnam być ze Pani doktor nie bada tak późno
u mnie będzie tego 17 września 12t4d
 
Do góry