reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Dziewczynki ja o 19jutro mam wizytę, przyspieszona, bo 06.09lekarz wyjeżdża. Także nawet o 5dni szybciej.

Proszę trzymajcie ✊✊🙌 ja tymczasem wróciłam i obieram grzyby
Tobie przyspieszyli a mi odwołali dzisiejszą z prenatalnymi i przenieśli na piątek. Kolejne dni stresu i wymyślania chorób i wad
 
reklama
Byłam ostatnio w 5 10 15 po spodenki eleganckie dla przedszkolaka mojego to jak popatrzyłam tam na body...śpiochy to trzeba w totka zacząć grać. Jedno body około 40 zł [emoji1751] czasami może i warto zacząć wcześniej kompletować wyprawkę i łapać promocje jakieś
Ja nie polecam 5 10 15 raz zamówiłam rzeczy i kiepskie są chyba lepsze z pepco
 
Ja nie polecam 5 10 15 raz zamówiłam rzeczy i kiepskie są chyba lepsze z pepco
Ubranka tak naprawdę każdej mamie pasują inne :D ja znowu z Pepco nie byłam zadowolona. Czasami z innych sklepów miały tak wąski otwór na główkę, że nie dawałam rady przeciągnąć przez głowę, albo rękawki byli za wąskie i mimo dobrego rozmiaru nie chciała rączka przejść. Potem już jakoś trzeba chyba dopasowywać to gabarytów dzidziusia :D
 
Dziewczynki ja o 19jutro mam wizytę, przyspieszona, bo 06.09lekarz wyjeżdża. Także nawet o 5dni szybciej.

Proszę trzymajcie ✊✊🙌 ja tymczasem wróciłam i obieram grzyby
trzymam kciuki :)
co tam nazbierałaś ? są już opieńki ?
Ja nie polecam 5 10 15 raz zamówiłam rzeczy i kiepskie są chyba lepsze z pepco
ja miałam z 5.10.15 dresy dla młodego i dobre jakościowo, tylko ceny z kosmosu :rolleyes2:
Trzymam kciuki ♥️ ja też mam jutro ale na 10:30, dziś stres już nie do wytrzymania
Też poproszę o trzymanie ✊
trzymam też :)
Ubranka tak naprawdę każdej mamie pasują inne :D ja znowu z Pepco nie byłam zadowolona. Czasami z innych sklepów miały tak wąski otwór na główkę, że nie dawałam rady przeciągnąć przez głowę, albo rękawki byli za wąskie i mimo dobrego rozmiaru nie chciała rączka przejść. Potem już jakoś trzeba chyba dopasowywać to gabarytów dzidziusia :D
dokładnie, każda mama lubi co innego, ja nie lubię reserved i pepco jeśli chodzi o dziecięce ciuchy, dla mnie kiepskie jakościowo pepco, ciuchy po jednym praniu się deformują, reserved z kolei ma przeleżałe ciuchy, leżą miesiącami w magazynach potem po 1, 2 praniach dziurki na ściągaczach (kuzynka pracuje w Reserved więc informacje z pierwszej ręki ... )
myślę że każda mama swój gust i swoje sklepy, a te co dopiero będą mamuśkami same się przekonają niedługo :)
ja lubię H&M, C&A i Smyka jeśli chodzi o dziecięce ciuszki :) ale to moje zdanie :)
 
reklama
Ubranka tak naprawdę każdej mamie pasują inne :D ja znowu z Pepco nie byłam zadowolona. Czasami z innych sklepów miały tak wąski otwór na główkę, że nie dawałam rady przeciągnąć przez głowę, albo rękawki byli za wąskie i mimo dobrego rozmiaru nie chciała rączka przejść. Potem już jakoś trzeba chyba dopasowywać to gabarytów dzidziusia :D
Fakt każdej mamie co innego pasuje.
trzymam kciuki :)
co tam nazbierałaś ? są już opieńki ?

ja miałam z 5.10.15 dresy dla młodego i dobre jakościowo, tylko ceny z kosmosu :rolleyes2:

trzymam też :)

dokładnie, każda mama lubi co innego, ja nie lubię reserved i pepco jeśli chodzi o dziecięce ciuchy, dla mnie kiepskie jakościowo pepco, ciuchy po jednym praniu się deformują, reserved z kolei ma przeleżałe ciuchy, leżą miesiącami w magazynach potem po 1, 2 praniach dziurki na ściągaczach (kuzynka pracuje w Reserved więc informacje z pierwszej ręki ... )
myślę że każda mama swój gust i swoje sklepy, a te co dopiero będą mamuśkami same się przekonają niedługo :)
ja lubię H&M, C&A i Smyka jeśli chodzi o dziecięce ciuszki :) ale to moje zdanie :)
Ja kupiłam body i jakościowo nie są złe ale rozmiar jest trochę zaniżony, bo mój mały szybko wyrósł z tych rozmiarów, na dodatek jedne body to po jednym praniu plam się nabawiło a raczej wybarwień.

Ja w pepco rzadko kupuje jak już, ale lubię smyka i teraz niedawno kupiłam małemu u nas w okolicy w urwisie rzeczy. Body super, jedne z Pinokio a drugie z jakieś innej firmy ale też naprawdę fajne.
 
Do góry