reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Ja nigdy nie wiem o co zapytać, bo dużo informacji znajduje w internecie i jakoś potem uznaje, ze nie ma co potwierdzać - ale może to przez atmosferę u mojej prowadzącej - wydaje się zawsze trochę spieszyć ;). W sumie pamietam, ze pytałam o to czy bezpiecznie można latać samolotem (bo tu zdania internetowe są podzielone), czy seks jest bezpieczny, no i ile mogę chodzić (przy okazji krwiaka). Z badaniami i lekami raczej lekarz informuje sama :)
I jakie otrzymujecie informacje co do sexu? Bo powiem wam szczerze, że może i chęci są ale ja się jakoś boje 🙆 i znacznie ograniczyliśmy częstotliwość
 
reklama
Aha i jeszcze jedno, ubranka, pościel, pieluchy tetrowe, flanelowe trzeba wyprać i wyprasować, także ja nie zamierzam z wielkim brzuchem stać przy desce do prasowania ze stertą tych rzeczy :) proszek też oczywiście typu Lovella ...
Kupuj na razie uniseksy :)
W sumie dobrze mowisz! Ja jeszcze z tym wielkim brzuchem z bliźniakami to nie wiem czy się w łóżka zwlekę zimą 😂
 
Aha i jeszcze jedno, ubranka, pościel, pieluchy tetrowe, flanelowe trzeba wyprać i wyprasować, także ja nie zamierzam z wielkim brzuchem stać przy desce do prasowania ze stertą tych rzeczy :) proszek też oczywiście typu Lovella ...
Kupuj na razie uniseksy :)
Ja ostatnio gdzieś czytałam, że niby już nie trzeba bo są jakieś specjalne proszki ale myślę, że jak się poprasuje to głowa spokojniejsza 😊
 
Dzisiaj przychodzą mi reklamy z ubrankami dla niemowlaków na h&m 😍😍😍😍 Dziewczyny czy wy też tak macie że już byście kupywały? 😂🤣 coraz bardziej ciągnie mnie do tych ubranek. Nie wiem ile wytrzymam 😅
Ja mam sporo po córce i po męża siostrzenicy ale właśnie wszystko różowe w laleczki itd więc myślę, że po nowym roku będę to wszystko wygrzebywać. I powoli przeglądać prac itd bo za wcześnie to jakoś nie ma sensu :D w pierwszej ciąży kupowałam wcześnie to psychika głupia ciągle się to przeglądało układało haha i znowu trzeba było prać żeby było świeże przed porodem bo leżąc kilka miesięcy to już i zapach inny i zmacane milion razy :D
 
Ja ostatnio gdzieś czytałam, że niby już nie trzeba bo są jakieś specjalne proszki ale myślę, że jak się poprasuje to głowa spokojniejsza 😊
proszek kupujesz typu Lovela, Jelp itp., prasując zabijasz wszystkie zarazki, a przy okazji nie wygląda jak psu z gardła wyjęte 😂
W sumie dobrze mowisz! Ja jeszcze z tym wielkim brzuchem z bliźniakami to nie wiem czy się w łóżka zwlekę zimą 😂
ja zaczynam od ubranek, kocyków, pieluch, pościeli itp.
potem przewijaki, wanienki, smoczki, butelki, pampersy, chusteczki, kosmetyki i cała lista pierdół
na końcu łóżeczko, fotelik samochodowy i wózek to już chłopa angażujemy do składania, tachania itp. i z głowy :)
 
Ja mam sporo po córce i po męża siostrzenicy ale właśnie wszystko różowe w laleczki itd więc myślę, że po nowym roku będę to wszystko wygrzebywać. I powoli przeglądać prac itd bo za wcześnie to jakoś nie ma sensu :D w pierwszej ciąży kupowałam wcześnie to psychika głupia ciągle się to przeglądało układało haha i znowu trzeba było prać żeby było świeże przed porodem bo leżąc kilka miesięcy to już i zapach inny i zmacane milion razy :D
ja prałam, prasowałam i pakowałam w pudła zamykane, żeby nie zmieniło zapachu :)
 
Byłam ostatnio w 5 10 15 po spodenki eleganckie dla przedszkolaka mojego to jak popatrzyłam tam na body...śpiochy to trzeba w totka zacząć grać. Jedno body około 40 zł 🤦 czasami może i warto zacząć wcześniej kompletować wyprawkę i łapać promocje jakieś
 
Byłam ostatnio w 5 10 15 po spodenki eleganckie dla przedszkolaka mojego to jak popatrzyłam tam na body...śpiochy to trzeba w totka zacząć grać. Jedno body około 40 zł 🤦 czasami może i warto zacząć wcześniej kompletować wyprawkę i łapać promocje jakieś
w C&A patrzałam ostatnio bodziaki te najmniejsze 56 cm 5-pak 49,90 czyli po 10 zł i uniseksy i dla dziewczynek i dla chłopaków :)
 
reklama
Do góry