reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

pocieszę Was dziewczyny że w drugim trymestrze powinno być o niebo lepiej, w sensie zmęczenia, senności itd :)
będzie bardziej boleć podbrzusze bo maluszek będzie większy i będzie się rozrastać bardziej macica :)
i porozglądajcie się już pomału za czymś na rozstępy na brzuch, ja używałam oliwki teraz nazwy nie pamiętam, ale chyba Roc albo Roca, gdzieś mam linka to jak znajdę to wrzucę i ani jednej kreski na brzuchu :)
Właśnie ja muszę coś kupić, bo już mam lekki brzuszek który lekko wystaje 😅 nie wiem jak te bliźniaki się pomieszczą a co dopiero ta moja skóra
 
reklama
oj można, a ona jest mistrzem, czasem jak coś palnie, to nie wiadomo czy się śmiać czy płakać .... jak usłyszała że jestem w ciąży to palnęła takim tekstem
cytuje "czy myśmy zwariowali z tą ciążą, boże jaka to będzie różnica wieku 10 lat"
chodziło o Nikosia i maluszka ...... jakby głupia baba nie wiedziała że po Nikosiu były 2 ciąże i obie nieudane, nawet Nikoś sie wkurzył i zapytał czy ta babcia Halinka zwariowała :rolleyes2:
od tego momentu nawet nie rozmawiałam z nią, o pojechaniu do niej nie wspomnę .... długo tam mnie nie zobaczy ....

o co chodzi z tym prywatnym forum bo już kolejny raz ktoś o to pyta ?
Jest prywatna grupa - wcześniej można było się zgłaszać, albo polubić post i już jesteśmy dodane. Tylko ze tam nie pokazują się powiadomienia (dopóki się nie weszło) - ja zobaczyłam dzisiaj przypadkiem. Trzeba wejść w wątek „Przyszłe mamy” (wycofać się do poprzedniej zakładki) i powinien pokazać się wątek „Marcowe mamy 2021 priv” czy jakoś tak :) forum jest jeszcze bardziej aktywne niż to 😅 a jak nie jesteście dodane, to trzeba sprawdzić wcześniejsze wiadomości, znaleźć moderatorkę i poprosić ją o dołączenie :)
 
Dziewczyny niestety nadal nie ma zarodka jajeczko puste... dostałam skierowanie do szpitala w wiadomym celu... kompletnie dalej nie wiem co teraz. Muszę wejść w internet gdzieś poczytać. Lekarka na usg mówiła mi i to dużo ale ja starałam się powstrzymać z całych sił l płacz więc ja nawet nie byłam w stanie o nic dopytać.jakby któraś z Was chciała do.mnie napisać na priv bo mam parę pytań co i jak teraz... wiem ze niektore z Was moze moglyby mi cos podpowiedziec z doswiadczenia. O ile macie ochotę. Nie wiem czy czekać jechać do szpitala za kilka dni... generalnie po kilku godzinach nie dotarło jeszcze do końca do mnie.ale przyjmuje to los tak chciał...ja nie odpuszczę tak łatwo...nie żegnam się tak całkowicie , dziękuję Wam za każdy wpis to miejsce to super, życzę Wam dużo zdrowia siły i mało narzekania 😊😊😊❤❤❤
Bardzo mi przykro. Przezylam to w mojej 1 ciąży. Nie mając w ogóle pojęcia że coś takiego się zdarza. Też dostałam skierowanie do szpitala. Lekarz powiedział mi że mogę poczekać aż samo się "stanie" ale nie jest to pewne kiedy i czy na pewno się oczyści samo. Więc. Następnego dnia wybrałam się z tym skierowaniem do szpitala, żeby po 1 mieć to jak najszybciej z głowy a po 2 żeby odbyło się to bezpiecznie... W szpitalu zrobiono mi raz jeszcze USG i potwierdzono wcześniejszą diagnoze.
 
Dla mnie też to są sprawy o których słyszę pierwszy raz. Dziękuję za Twój opis.
Bardzo mi przykro. Przezylam to w mojej 1 ciąży. Nie mając w ogóle pojęcia że coś takiego się zdarza. Też dostałam skierowanie do szpitala. Lekarz powiedział mi że mogę poczekać aż samo się "stanie" ale nie jest to pewne kiedy i czy na pewno się oczyści samo. Więc. Następnego dnia wybrałam się z tym skierowaniem do szpitala, żeby po 1 mieć to jak najszybciej z głowy a po 2 żeby odbyło się to bezpiecznie... W szpitalu zrobiono mi raz jeszcze USG i potwierdzono wcześniejszą diagnoze.
 
reklama
Do góry