reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

12 tydzień, prawie wszystkie dolegliwości mi odeszły od dwóch dni poza bólem piersi. A ty?
U mnie 11 tydz 5 dni, na pewno lepiej niż jakieś 2-3 tygodnie temu ale dalej mdłości trzymają, szczególnie wieczorem, apetyt trochę wrócił, no i zmęczenie... Minimalnie lepiej ale dalej najchętniej cały dzień spędziłabym na kanapie.
 
reklama
U mnie 11 tydz 5 dni, na pewno lepiej niż jakieś 2-3 tygodnie temu ale dalej mdłości trzymają, szczególnie wieczorem, apetyt trochę wrócił, no i zmęczenie... Minimalnie lepiej ale dalej najchętniej cały dzień spędziłabym na kanapie.
Ja nie czuje się jakoś zmęczona, ale dzisiaj miałam taki dzień że nic do godziny 13 nie chciało mi się robić, i się zmusiłam tym że trzeba obiad robić i wywiesić pranie które całe rano się prało 😂
 
pocieszę Was dziewczyny że w drugim trymestrze powinno być o niebo lepiej, w sensie zmęczenia, senności itd :)
będzie bardziej boleć podbrzusze bo maluszek będzie większy i będzie się rozrastać bardziej macica :)
i porozglądajcie się już pomału za czymś na rozstępy na brzuch, ja używałam oliwki teraz nazwy nie pamiętam, ale chyba Roc albo Roca, gdzieś mam linka to jak znajdę to wrzucę i ani jednej kreski na brzuchu :)
 
Dziewczyny niestety nadal nie ma zarodka jajeczko puste... dostałam skierowanie do szpitala w wiadomym celu... kompletnie dalej nie wiem co teraz. Muszę wejść w internet gdzieś poczytać. Lekarka na usg mówiła mi i to dużo ale ja starałam się powstrzymać z całych sił l płacz więc ja nawet nie byłam w stanie o nic dopytać.jakby któraś z Was chciała do.mnie napisać na priv bo mam parę pytań co i jak teraz... wiem ze niektore z Was moze moglyby mi cos podpowiedziec z doswiadczenia. O ile macie ochotę. Nie wiem czy czekać jechać do szpitala za kilka dni... generalnie po kilku godzinach nie dotarło jeszcze do końca do mnie.ale przyjmuje to los tak chciał...ja nie odpuszczę tak łatwo...nie żegnam się tak całkowicie , dziękuję Wam za każdy wpis to miejsce to super, życzę Wam dużo zdrowia siły i mało narzekania 😊😊😊❤❤❤
 
Dziewczyny niestety nadal nie ma zarodka jajeczko puste... dostałam skierowanie do szpitala w wiadomym celu... kompletnie dalej nie wiem co teraz. Muszę wejść w internet gdzieś poczytać. Lekarka na usg mówiła mi i to dużo ale ja starałam się powstrzymać z całych sił l płacz więc ja nawet nie byłam w stanie o nic dopytać.jakby któraś z Was chciała do.mnie napisać na priv bo mam parę pytań co i jak teraz... wiem ze niektore z Was moze moglyby mi cos podpowiedziec z doswiadczenia. O ile macie ochotę. Nie wiem czy czekać jechać do szpitala za kilka dni... generalnie po kilku godzinach nie dotarło jeszcze do końca do mnie.ale przyjmuje to los tak chciał...ja nie odpuszczę tak łatwo...nie żegnam się tak całkowicie , dziękuję Wam za każdy wpis to miejsce to super, życzę Wam dużo zdrowia siły i mało narzekania 😊😊😊❤❤❤
jak masz potrzebę to pisz na priw, ja to przechodziłam w drugiej ciąży
 
Dziewczyny niestety nadal nie ma zarodka jajeczko puste... dostałam skierowanie do szpitala w wiadomym celu... kompletnie dalej nie wiem co teraz. Muszę wejść w internet gdzieś poczytać. Lekarka na usg mówiła mi i to dużo ale ja starałam się powstrzymać z całych sił l płacz więc ja nawet nie byłam w stanie o nic dopytać.jakby któraś z Was chciała do.mnie napisać na priv bo mam parę pytań co i jak teraz... wiem ze niektore z Was moze moglyby mi cos podpowiedziec z doswiadczenia. O ile macie ochotę. Nie wiem czy czekać jechać do szpitala za kilka dni... generalnie po kilku godzinach nie dotarło jeszcze do końca do mnie.ale przyjmuje to los tak chciał...ja nie odpuszczę tak łatwo...nie żegnam się tak całkowicie , dziękuję Wam za każdy wpis to miejsce to super, życzę Wam dużo zdrowia siły i mało narzekania 😊😊😊❤❤❤
Ojej, wyrazy współczucia ;(. Nie wiem czy na tym etapie jest sens weryfikować (w wyższym tygodniu ciąży), ale wcześniej dziewczyny pisały, ze jeden lekarz stwierdzał, ze puste, a drugi, z lepszym sprzętem widział serduszko. Może warto się jeszcze skonsultować? Ale tak zgaduje, niestety się nie znam :(
 
pocieszę Was dziewczyny że w drugim trymestrze powinno być o niebo lepiej, w sensie zmęczenia, senności itd :)
będzie bardziej boleć podbrzusze bo maluszek będzie większy i będzie się rozrastać bardziej macica :)
i porozglądajcie się już pomału za czymś na rozstępy na brzuch, ja używałam oliwki teraz nazwy nie pamiętam, ale chyba Roc albo Roca, gdzieś mam linka to jak znajdę to wrzucę i ani jednej kreski na brzuchu :)
A od kiedy zaczęłaś smarować brzuch? Ja kupiłam dziś w rossmanie olejek z babydream. Ma dobry skład i dobre opinie.
 
reklama
Moja teściowa to wspaniała kobieta😃 dobrze trafilam😛
Ja tez na szczęście trafiłam bardzo dobrze - teściowa zupełnie się nie wtrącająca, bardzo szanująca zdanie i opinie dzieci. Zobaczymy jak zareaguje na wieści, ale to pierwszy wnuk (z czwórki dzieci), wiec chyba się ucieszy…
 
Do góry